Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželinukų rankose – „Mažosios taurės“ trofėjai

2016 04 10 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Per savaitgalį komandos išsidalino 15 titulų.
Nuotr. autorius: Longas Foto
Savaitgalį, balandžio 9-10 dienomis, didžioji dalis Vilniaus darželių užbaigė šių metų sezoną. „Vilniaus darželinukų čempionato“ finalinėse „Mažosios taurės“ rungtynėse darželinukai išsidalino prizines vietas.

„Mažojoje taurėje“, kaip ir atkrintamosiose rungtynėse, iš viso susirungė trisdešimt darželinukų komandų ir penkiolika iš jų iškovojo prizines vietas.
 
Dėl „Mažosios taurės“ tradiciškai varžėsi komandos, kurios pirmajame etape savo grupėse užėmė 4-6 vietas ir šį sezoną neprasimušė kelio į atkrintamąsias kovas. 

Darželiai dvi dienas iš eilės grūmėsi penkiose grupėse. Balandžio 9 dienos vakarą susitiko tik A grupės krepšininkai. Šioje grupėje nugalėjo be pralaimėjimų žengęs trenerio Mariaus Vaškio darželis „Vėrinėlis“. Antroje vietoje išsirikiavo vienu tašku turnyrinėje lentelėje nusileidusi D.Jurgučio „Vilija“. Trečia liko Manto Ambraškos „Aušra“.

Renginio akimirkas galite rasti socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.


Treneris Marius Vaškys šį sezoną pradėjęs dirbti su darželiu „Vėrinėlis“ neslėpė: „Mums labai pasisekė. Iš tikrųjų, nesitikėjau užimti pirmąją vietą. Su vaikais pradėjome dirbti tik šį rudenį. Į čempionatą su šiuo darželiu atėjau tam, kad laimėčiau bent vienerias rungtynes. Tikrai negalvojau, kad laimėsime visas, bet auklėtiniai mane labai nustebino. Ypač – viena mergaitė, kuri įmetė didžiąją dalį komandos taškų“.

[foto_2]
M. Vaškys ir D. Jurgutis per dvi dienas iškovojo po keletą taurių.
Nuotr. skm.lt
 

„Žvelgiant į kitą sezoną – jau matau, ką reikia daryti kitaip. Per treniruotes mažai žaidėme 1 prieš 1 ar 2 prieš 2. Nedirbome ant pasų, taip pat nesitreniravome spaudimo situacijų. Kitais metais tikiuosi bus dar geriau. Pamatėme, patyrėme ir bandysime. Turime tikrai gabių vaikų“, - užsiminus apie kitą sezoną kalbėjo M. Vaškys. 

Sekmadienį, balandžio 10 dieną laukė likusių, B, C, D ir E, grupių rungtynės. Pirmosios į aikštelę išbėgo B ir C grupės. Pastarosiose čempionų taures į viršų kėlė A. Budrevičiūtės „Riešutėlis 2“ ir A. Čybo „Žilvinėlis“.

Antrąją vietą užėmė M. Vaškio „Želmenėliai“ ir K. Griškaus „Aušrelė/Viltenė“, trečiąją – M. Ambraškos „Vaduva“ bei M. Žilionio „Žilvitis 2“.

B grupėje pirmąją vietą su „Riešutėliu 2“ užėmusi trenerė Arūnė Budrevičiūtė po pergalingo „Mažosios taurės“ turo sakė: „Tikrai labai norėjau iškovoti pirmąją vietą su šiuo darželiu. Vaikai stengėsi, dirbo ir jie to nusipelnė. Su antra, „Gabijėlės“, komanda šiek tiek nepasisekė. Buvo niūrių emocijų, vaikai buvo labai išsigandę ir buvo daug ašarų. Tad paėmėme tik ketvirtą vietą. Bet nieko – kitą kartą bus geriau“.

„Mažosios taurės“ grupes ir turnyrines lenteles rasite ČIA.

„Nuotaikos fantastikos. Tikrai nesitikėjau, kad laimėsime pirmą vietą. Labai nudžiugino vaikai, visi atėjo labai susikaupę, tikra pasaka. Su šiais vaikais treniruotis pradėjome nuo nulio prieš pusmetį, todėl rezultatas tikrai neblogas. Visi esame labai patenkinti – aš, tėveliai, vaikai. O kitais metais kelsime kitus tikslus – laimėti „Didžiąją taurę“. Reikia kilti aukštyn“, - entuziastingai po iškovotos pirmosios vietos ir pirmosios taurės savo karjeroje kalbėjo „Žilvinėlio“ vedlys Andrius Čybas.

Paskutinėse, D ir E, grupėse nesustabdomi buvo Martyno Žilionio Sekmadieninės mokyklėlės auklėtiniai ir Šarūnės Valinskaitės „Gilužis 2“.

Pirmą kartą „Darželinukų čempionate“ su Sekmadienine mokyklėle dalyvavęs treneris Martynas Žilionis teigė: „Mes, kaip ir visi, sportuojame nuo sezono pradžios - kiekvieną sekmadienį. Tačiau 2 prieš 2 krepšinio niekada nežaidėme. Mes visada treniruojamės visus krepšinio pagrindus. Visas treniruotes atidirbame kaip reikia, atiduodame visas pastangas. Dabar taip pat, prieš varžybas pasidarėme treniruotę, kad galėtume pasimokyti žaisti 2 prieš 2. Vaikai yra protingi, suprato ir sužaidė. Taip jau pasisekė“.

Antri D ir E grupėse liko M. Vaškio „Žiedo“ ir V. Dobrovolskio „Žvangučio“ auklėtiniai. Trečiąją vietą iškovojo D. Jurgučio „Vėjelis“ ir E. Baušio „Jurginėlis“.

  [foto_3]
Sekmadieninė mok. geriausiai pasirodė savo grupėje.
Nuotr. Longas Foto


Naujienų sąrašas