Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželių čempionatas: \"Pipiro\" ir \"Spygliuko\" pergalės

2011 03 25 Paulius Cubera

Vakar (03 24) sužaistos dar dvi Sostinės krepšinio mokyklos Darželių čempionato antinų turo rungtynės.

Antrąją pergalę Antakalnio grupėje šventė "Pipiro" komanda. Jie išvykoje rezultatu 18:8 nugalėjo "Atžalėlių" darželio sportininkus.

"Pipiras" į priekį išsiveržė užtikrintai laimėdamas estafetes. Tačiau tėvelių rungtyje pergalę pasiekė "Atžalėlio" tėveliai, o viktorinos rungtyje abi komandos pasidalijo po tašką.

Pradėjus žaisti krepšinį išryškėjo geresnis "Pipiro" krepšininkų pasirengimas - viena po kitos sekė gražios atakos, verpstės ir taiklūs metimai. "Atžalėlės" atsigavo antrame kėlinyje, tačiau rimtai nebepasipriešino. Domo Baranausko ir Nojaus Krulikausko vedami "Pipirai" užtikrintai nugalėjo - 18:8.

Treneris Žydrūnas Kuodis: "Pirma noriu pagirti puikiai pasirodžiusius "Pipiro" vyrus. Su "Pipiru" dirbu jau trečius metus, o su "Atžalėlėmis" tik pirmus - tai atsispindėjo ir rungtynių eigoje, ir rezultate, trejų metų įdirbis puikiai matėsi. Tačiau "Atžalėlės, turint omenyje koks stiprus varžovas teko, pasirodė gana gerai. Vyrai supyko ir pažadėjo dar uoliau dirbti treniruotėse ir būtinai atsirevanšuoti".

Pirmą pergalę Lazdynų grupėje iškovojo "Spygliuko" darželis, išvykoje rezultatu 16:11 įveikęs "Žibutės" krepšininkus.

Estafetes geriau pradėjo ir tašką iškovojo "Žibutės" darželis, tačiau kitos dvi estafečių rungtys pasibaigė audringomis lygiosiomis, rezultatas 3:2 šeimininkų naudai.

Po estafečių į areną žengė sportininkų tėveliai, kurie varžėsi metimo į krepšį rungtyje. Rezultatu 16:14 nugalėjo "Spygliuko" tėveliai. Jie uždirbo savo komandai tašką bei išlygino, o nugalėję viktorinos rungtyje - persvėrė rezultatą. 4:3 prieš prasidedant krepšiniui pirmauja "Spygliukas".

Pirmame kėlinyje šeimininkai, vedami Lauryno Pupelio, nušluostė svečiams nosį ir išsiveržė į priekį rezultatu 9:6. Antrame kėlinyje, dėka puikaus aukštaūgio Tomo Radzevičiaus žaidimo, svečiai persvėrė rezultatą, 11:10 "Spygliuko" naudai. Trečiame kėlinyje šeimininkams krepšys tiesiog užsirišo, "Spygliuko" žaidėjas Matas Aidietis pelnė kelis taškus be atsako ir įtvirtino pergalę - 16:11 nugalėjo svečiai.

Šeimininkų komandos treneris: "Noriu padėkoti gausiai susirinkusiems sirgaliams už palaikymą. Pažadame revanšą."

"Spygliuko" treneris teigė, jog "Smagu iškovoti pirmąją pergalę. Dėkoju šeimininkams už puikų priėmimą, lauksime varžovų namuose."

SKM primena, kad savo vaikus fotografuojantys tėveliai gali siųsti savo nuotraukas adresu paulius@skm.lt.

Naujienų sąrašas