Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželių čempionatas: \"Vėrinėlio\" ir \"Gandriuko\" dvikovoje - kovingos lygiosios

2011 03 23 Paulius Cubera

Sostinės krepšinio mokyklos Darželių čempionate šiandien sužaistos vienerios antinų turo Justiniškių grupės rungtynės. Susitiko "Vėrinėlio" ir "Gandriuko" darželiai. Įdomu tai, kad šias komandas treniruoja ne SKM treneriai, o darželių auklėtojos.

Pirmoji estafečių dalis vyko labai atkakliai ir kovingai. Po jos vaikai ilsėtis išėjo esant lygiam rezultataui - 3:3.

Per pertrauką vykusioje tėvelių mėtymo į krepšį rungtyje rezultatas ir vėl buvo lygus - 1:1. Tačiau viktorinoje geriau pasirodė "Gandriuko" tėveliai ir iškovojo tašką savo darželiui. Taigi prieš prasidedant finalinėms rungtims rezultatas buvo 4:3 "Gandriuko" naudai.

Po pertraukos prasidėjo trys finalinės rungtys: kamuolio perdavimo, visų pamėgta vikrumo rungtis "eglutė" bei kamuolio perdavimo virš galvos rungtis. Juose taip pat dalyvavo ne vien vaikai, bet ir jų tėveliai. Po pirmų dviejų rungčių priekyje rezultatu 5:4 vis dar buvo "Gandriuko" darželis. Tačiau paskutinėje rungtyje sukaupę visas likusias jėgas "Vėrinėlio" sportininkai išplėšė lygiasias.

Po dvikovos "Gandriuko" trenerė surengė parodomasias krepšinio 3x3 varžybas, kurios suteikė daug gerų emocijų ne tik vaikams, bet ir triukšmingiems sirgaliams. Vaikai buvo apdovanoti atminimo diplomais.

Čempionato organizatorius ir rungtynių vedėjas Alfredas Lukaševičius: "Ačiū Gandriuko darželiui už svetingą priėmimą. Džiaugiuosi geru varžybų organizavimu ir vykdymu bei surengtomis parodomosiomis krepšinio rungtynėmis. Sveikinu "Vėrinėlio" komandą su puikiu žaidimu ir išplėštomis lygiosiomis. Taip pat noriu pasidžiaugti, kad šioje grupėje užvirė labai įnirtinga kova dėl pirmos vietos, kuri, manau, tęsis iki čempionato pabaigos".

SKM žiniasklaidos skyrius laukia tėvelių, įamžinusių rungtynių akimirkas, nuotraukų, kurias galite siųsti el. paštu paulius@skm.lt. Nuotraukos  su jų autoryste bus patalpintos SKM pusplapyje facebook`e - taip visi kartu sukursime gražų čempionato nuotraukų albumą.

Naujienų sąrašas