Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Darželių čempionate \"Bitučių\" ir \"Želmenėlių\" pergalės

2011 03 19 Paulius Cubera
"Želmenėlio" ir "Gervelės" rungtynių epizodas.
Nuotr. autorius: I.Ramanauskienės nuotr.

Vilniaus darželių čempionate puikią pergalę iškovojo "Želmenėlio" krepšininkai, jie svečiuose rezultatu 4:3 nugalėjo "Gervelės" komandą. Pergalę pasiekti labai padėjo "Želmenėlio" tėveliai viktorinoje pelnę komandai tašką. Treneris Žydrūnas Kuodis por rungtynių sakė, kad "vaikai puikiai kovėsi, nors varžybos buvo gana nervingos, tačiau puiki nuotaika niekur nedingo, o nugalėtojai labai džiaugėsi pergale."

Kitose rungtynėse užfiksuotas čempionato rezultatyvumo rekordas. Puikiose rungtynėse gausiai žiūrovų palaikomi "Bitutės" krepšininkai namuose rezultatu 22:15 nugalėjo ""Žilvičio" komandą.

Estafetės vyko koja kojon, o nugalėtoją lėmė vos kelios sekundės, po estafečių rezultatas 2:1 "Bitutės" naudai. Viktorinoje tašką pelnė "Žilvičio" tėveliai, tačiau "Bitutės" tėveliai netrukus atsirevanšavo taiklumo rungtyje. Prieš prasidedant krepšiniui - 3:2 "Bitutės" naudai.

Trenerių susitarimu krepšinį žaidė ir jauniausieji komandų nariai - keturmečiai. Nuo pat pradžių į priekį išsiveržė "Bitutės" sportininkai. Susitikimą vainikavo Pijaus (Bitutės) ir Alkesandro (Žilvitis) vedamų porų dvikova. Nenorėdami nusileisti jie vienas po kito rinko taškus savo komandoms. Tačiau "Bitutės"  fortūnos iš rankų nepaleido ir iškovojo gražią pergalę - 22:15.

Geriausiu mačo žaidėju sutartinai pripažintas komandą į pergalę vedęs Pijus Šinkūnas, kuris padarė įspūdį ne tik sirgaliams, bet ir priešininkų treneriui. Rungtynių atmosferą iliustravo Aleksandro (Žilvitis) gestas: atsiėmęs dilpomą sportininkas nepamiršo paspausti priešininkams rankas ir padėkoti už kovą.

Sostinės krepšinio mokykla dėkoja Ingai Ramanauskienei už "Želmenėlių" - "Gervelės" rungtynių nuotraukas.

Naujienų sąrašas