"Pipiro" ir "Žvangučio" dvikovos akimirka.
Nuotr. autorius: R.Krulikauskienės nuotr.

Šį mėnesį vyko dar ketverios Vilniaus darželių čempionato rungtynės

Šeškinės grupė

Turnyrine prasme pati painiausia grupė. Dėl patekimo į kitą etapą kovojantis "Kodėlčiukas" kovojo su grupės lyderiais - "Bitutės" komanda. Pergalė "Bitutės" krepšininkams būtų garantavusi patekimą į kitą etapą, tačiau rungtynes rezultatu 6:5 laimėjo "Kodėlčiukas".

Po estafečių rezultatu 3:0 pirmavo "Bitutės" krepšininkai ir atrodė, kad rungtynių rezultatas jau aiškus.

Krepšinio aikštelėje iš pradžių taip pat geriau atrodė "Bitutės" vaikaii, kurie padidino pranašumą - 4:0.

Antrame kėlinuke "Kodėlčiukui" rezultatą pavyko sušvelninti - 4:2, o pasibaigus rungtynių laikui švieslentėje degė lygus rezultatas 5:5.

Treneriams pasitarus, nuspręsta žaisti pratęsimą iki pirmo pataikyto metimo. Lemiamą metimą pelnė "Kodėlčiuko" žaidėjas Gustautas Bliujus ir sustiprino komandos galimybes prasibrauti į kitą etapą.

Kitose grupės rungtynėse susitiko "Purienos" ir "Pelėdos" komandos. "Purienos" darželis įveikė savo priešininkus rezultatu 12:7 ir tapo grupės lyderiu.

Prasidėjus estafetėms labai greitai išryškėjo "Pelėdos" pranašumas - 3:0.

Pertraukos metu, po gero vaikų pasirodymo užsivedę "Pelėdos" tėveliai buvo aktyvesni ir pelnė komandai dar du taškus - bendras rezultatas jau triuškinantis - 5:0 "Pelėdos" naudai.

Tačiau krepšinio aikštelėje viskas vėl apsivertė aukštyn kojom. Pirmame kėlinuke "Puriena" pelnė 2 taškus, patys nepraleido nė vieno ir sušvelnino atsilikimą.

Antrame kėlinuke "Puriena" atakavo dar agresyviau ir kėlinuką laimėjo rezultatu 4:2. Bendras rezultatas tapo minimalus - 7:6 "Pelėdos" naudai.

Trečiame kėlinuke "Purienos" lyderis Marijus sutvarkė visus reikalus, jo vedama šeimininkų ekipa kėlinuką laimėjo rezultatu 6:0 ir šventė puikią pergalę rezultatu 12:7.

11

Galimybių patekti į kitą etapą beturi "Puriena" ir "Kodėlčiukas". "Kodėlčiukui" liko rungtynės su vienu grupės autsaideriu "Paparčio" darželiu. Tuo tarpu "Purienos" krepšininkams belieka tikėtis, kad "Papartis" pateiks staigmeną ir nugalės "Kodėlčiuką", kuriems norint patekti į kitą etapą užtenka ir lygiųjų.

Pipiras vs. Žvangutis

Nieko nebelėmusiose Žirmūnų grupės rungtynėse užfiksuotos lygiosios rezultatu 3:3.

Dėl ankstaus laiko be tėvelių palaikymo vykusiose rungtynėse vaikai buvo ne tokie susikaupę kaip įprastai. Komandos varžėsi labai įtemptai ir atkakliai, pirmaujanti komanda vis keitėsi, tačiau paskutinėmis rungtynių sekundėmis "Žvangučio" komanda išplėšė lygiąsias.

"Pipiro" treneris Žydrūnas Kuodis: "Kadangi mes jau kitame etape ir šios rungtynės nieko nelėmė, leidau vaikams atsipalaiduoti, pailsėti prieš atkrintamąsias. Vaikinai pailsėjo, tačiau tuo pačiu ir nepamiršo rungtynių ritmo, manau, tai išėjo į naudą".

3

Šios rungtynės jau nieko nebelėmė, į kitą etapą keliauja "Pipiras".

Viltenė vs. Aušrelė

Šios Naujamiesčio grupės rungtynės didelės įtakos turnyrinei lentelei taip pat neturėjo, abi komandos jau prieš rungtynes neturėjo galimybių patekti į kitą etapą ir kovojo dėl antros vietos grupėje. Tačiau mačas pasibaigė taikiu rezultatu 18:18.

Estafetėse vyravo lygybė - po jų rezultatas buvo 2:2. Viktorinoje į du klausimus teisingai atsakė "Viltenės" darželio tėveliai, tiek pat teisingai atsakė ir "Aušrelės" tėveliai. Taigi po viktorinos rezultatas lygus - 3:3.

Atrodė, kad ir krepšinio rungtynėse išvysime nerezultatyvią kovą, tačiau viskas pasisuko priešinga linkme. Prieš išeinant trečiajam dvejetui rezultatas buvo 11:8 "Viltenės" naudai. Tačiau "Aušrelės" darželis ne tik pasivijo varžovus, tačiau buvo ir persvėręs rezultatą savo naudai. Vis dėlto varžybos baigėsi taikiai.

"Aušrelės" treneris Renatas Kurilionokas: „Estafetėse tikėjausi, jog berniukai pasirodys geriau ir jau po estafečių turėsim šiokią tokią persvarą. Žaidžiant krepšinį tikrai nebuvome silpnesni. Padarėme keletą klaidų, kurios, mano manymu, nulėmė tokį rezultatą. Jei ne šios klaidos, manau, galėjome ir laimėti. Savo komandoje norėčiau išskirti V.Rackevičių, kuris kovėsi lyg už du. Ne pirmą kartą matome jo tokį žaidimą - žaidžiant vienas prieš vieną šis vaikinukas išties galėtų nugalėti bet kurį varžovą“.