Darželių čempionato praėjusios savaitės apžvalga

2011 04 05 Paulius Cubera
Dažnose čempionato rungtynėse palaikymas niekuo nenusileidžia profesionalų kovų palaikymui.
Nuotr. autorius: S.Čirbos nuotr.

Praėjusią savaitę Sostinės krepšinio mokyklos Darželių čempionate žaistos trečiojo Zuikučių ir ketvirtojo Žirafų turo varžybos.

Išsiskyrė rezultatyvumu

Rezultatyvumu išsiskyrė Antakalnio grupės rungtynės tarp "Atžalėlių" ir "Pušaitės" darželių komandų, kurias rezultatu 24:20 laimėjo "Pušaitės" jaunieji krepšininkai.

„Pušaitės“ vyrai buvo labai susikaupę ir puikiai pasiruošę - tik prasidėjus rungtynėms išsiveržė į priekį. „Atžalėlės“ pradžioje truputį blaškėsi, tačiau susikaupė ir pradėjo intensyviai vytis varžovus, bet to padaryti nebespėjo.

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė Ignas Manius bei Saulius Vilkelis.

Gera nuotaika komandų neapleido visų rungtynių metu ir visi liko labai patenkinti gražiu krepšiniu. Tėveliai, atlikę rungtį šokinėjimas su kamuoliu tarp kojų, aikštelę paliko taip pat labai laimingi, nors ir truputį pavargę.

Treneris Žydrūnas Kuodis pasidalijo savo mintimis apie rungtynes: „Abi komandos kovėsi puikiai, "Atžalėlės" buvo truputį jaunesni, turbūt tai ir pakišo koją, tačiau abiejų komandų vyrai tikri šaunuoliai.“

Draugiška akistata

Įdomios varžybos vyko tarp Lazdynų grupės "Pakalnutės" ir "Žibutės" darželių. Abiejų komandų treneriui Roku Kasparavičiui teko nelengva užduotis - vadovauti dviems komandoms, žaidžiančioms vienu metu.

Estafetėse vyko lygi kova - rezultatas 2:2. Viktorinoje aktyvesni buvo „Pakalnutės“ darželio tėveliai, taip uždirbdami tašką savo komandai.

Pirmame krepšinio kėlinuke virė atkakli kova, kuri baigėsi rezultatu 3:3, bendras rezultatas - 5:6 „Pakalnutės“ naudai.

Antrame kėlinyje „Žibutės“ darželis išleido tikriausiai aukščiausią krepšininką visame darželių čempionate - Julių, kurio gynybos dėka kėlinys laimėtas rezultatu 4:1. „Žibutė“ išsiveržė į priekį 9:7.

Trečiame kėlinuke „Pakalnutė“ į aikštę metė savo lyderį Igną, kuris pelnė visus 5 taškus, tačiau „Žibutė“ turėjo atsaką - Ugnių. Jis nenorėjo nusileisti savo oponentui ir kėlinys baigėsi rezultatu 4:5 „Pakalnutės“ naudai.

Po ypatingai atkaklios kovos užfiksuotas rezultatas 13:12 „Žibutės“ naudai.

R.Kasparavičius: Šiemet šie darželiai jau buvo susitikę ir gana lengvą pergalę taip pat iškovojo „Žibutės“ krepšininkai. Noriu pasidžiaugti „Pakalnutės“ sportininkų progresu ir parodyta tikra kova dėl pergalės šiose varžybose. Man,žinoma, maloniausia būtų, kad varžybos baigtųsi lygiosiomis - visgi aš abiejų komandų treneris.

Pergalingas kėlinys

Melagių dieną vykusiose Šeškinės grupės rungtynėse tarp Aleksandro Dankino vadovaujamo "Žilvičio" ir Roko Kasparavičiaus treniruojamos "Purienos" nugalėtojas išsisprendė tik trečiame kėlinuke.

Estafečių rungtyje rezultatu 1:3 nugalėjo „Purienos“ darželis. Viktorinoje abiejų darželių tėveliai atsakinėjo lygiai - 1:1. Taigi, prieš prasidedant krepšiniui, rezultatu 2:4 pirmavo svečiai iš "Purienos" darželio.

Pirmame kėlinyje krepšininkų dvejetai kovojo labai atkakliai ir, nuaidėjus švilpukui, kova baigėsi komandoms įmetus tik po 2 taškus, bendras rezultatas - 4:6 „Purienos“ naudai.

Antrame kėlinyje „Žilvičio“ darželis į kovą metė savo lyderį Augustą. Trenerio sprendimas atsipirko su kaupu - kėlinys baigėsi rezultatu 5:2 „Žilvičio“ naudai ir  bendru rezultatu jie pirmą kartą išsiveržė į priekį – 9:8.

Paskutiniame kėlinyje „Puriena“ į aikštę išleido savo lyderius. Marius pelnė net 7 iš 9 taškų ir trečią kėlinį „Puriena“ laimėjo rezultatu 9:2. Taigi bendru rezultatu 17:11 pergalę pasiekė „Purienos“ komanda.

Vėl nepasisekė

Fabijoniškių grupės "Jovarėlio" ir "Gandriuko" komandų rungtynėse pergalę rezultatu 9:7 vėl šventė "Gandriuko" krepšininkai.

Estafetėse vyko labai įnirtinga kova - užfiksuotas lygus rezultatas. Tėvelių akistatoje virė taip pat labai atkakli kova, kurią minimaliu rezultatu 2:1 laimėjo "Gandriuko" tėveliai ir išvedė savo komandą į priekį.

Krepšinio varžybose į priekį pirmi išsiveržė revanšo siekę "Jovarėlio" krepšininkai, tačiau rungtynių pabaigoje paleido iniciatyvą iš rankų ir nusileido "Gandriuko" krepšininkams.

Įdomu tai, kad "Gandriuko" darželį treniruoje ne SKM treneris, bet darželio auklėtoja, o jos komanda jau antrą kartą nugali R.Kasparavičiaus "Jovarėlį".