Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Dovana SKM darželinukams: žaisminga treniruotė mažiausiems auklėtiniams! 

2020 04 27 SKM.lt

 

Gerbiami SKM darželinukų tėveliai,

džiaugiamės, kad pasirinkote sportuoti kartu Sostinės krepšinio mokykla (SKM). Norime jums atsidėkoti ir dovanojame SKM trenerio Luko Virozerovo treniruotę, skirtą mūsų mažiausiems krepšininkams.

ŠIOJE NUORODOJE rasite išsamius trenerio Luko komentarus ir paaiškinimus, kaip teisingai atlikti visus pratimus. Treniruotės žaismingumas jūsų atžalai padės pasikrauti teigiamų emocijų ir užtikrins taip reikalingą fizinį aktyvumą.

PATIKO IR NORITE DAUGIAU? Geriausia Lietuvos krepšinio mokykla – SKM – savo darželinukams paruošė ypatingą rinkinį: SKM darželinuko rinkinį sudaro 6 video treniruotės su geriausiais darželinukų treneriais, 2 savarankiškos treniruotės (detalūs treniruočių planai), galvosūkis, viktorina ir 4 protmūšiai.

Iš viso SKM darželinuko rinkinyje – net 14 veiklų ir pramogų, skatinančių fizinį aktyvumą, dėmesio koncentraciją, žingeidumą ir geras emocijas.

Rinkinio kaina – vos 12 Eur. 

Norint užsisakyti SKM darželinuko rinkinį, jums tereikia atlikti 3 paprastus žingsnius

1. Atlikti 12 Eur. pavedimą į vieną iš SKM sąskaitų;

„Swedbank“ klientams: Viešoji įstaiga „Sostinės krepšinio mokykla“ LT877300010105051236

„SEB“ klientams: Viešoji įstaiga „Sostinės krepšinio mokykla“ LT857044060007234865

2. Nurodyti mokėjimo paskirtį: „už SKM darželinuko rinkinį“

3. Pavedimo kopiją arba ekrano stop kadrą („printscreen“) el. paštu atsiųsti projekto koordinatoriui, SKM treneriui Rokui Kasparavičiui: r.kasparavicius@skm.lt

Per 1 darbo dieną jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųstas SKM darželinuko rinkinys ir suteikta neribota prieiga prie visų treniruočių, viktorinų, protmūšių ir kitų veiklų.

Kaip naudotis SKM darželinuko rinkiniu? Tai labai paprasta. Treniruočių kalendoriuje pasirinkus norimą dieną, iškart būsite nukreipti į treniruotę, įvykį arba renginį. 

Dėkojame, kad šiuo sudėtingu metu atrandate galimybių sportinei veiklai ir prisidedate prie SKM mokyklos išsaugojimo.

 Dovana SKM darželinukams: žaisminga Luko Virozerovo treniruotė:  

Naujienų sąrašas