Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Galingas darželinukų čempionato startas: pramogos ir atkaklios kovos dėl kelialapių į kitą etapą

2017 03 18 SKM.lt

Nuotr. autorius: Rokas Lukoševičius

Šeštadienį, kovo 18 dieną, Vilniuje startavo Sostinės krepšinio mokyklos organizuojamas Lietuvos darželinukų krepšinio čempionatas. Pirmajame šio čempionato etape mažieji krepšininkai varžėsi dėl patekimo į Didžiąją ir Mažąją taures.

Mažųjų sportininkų šventę ypatingai papuošė svečiai – Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo krepšininkai Rokas Giedraitis ir Deividas Gailius. Aukštaūgiai sveikino darželinukus su čempionato startu ir skelbė rungtynių pradžią išmesdami kamuolį į viršų. D. Gailius taip pat vaikams palinkėjo nesustoti sportuoti, likti aktyviems ir ateityje neleisti daug laiko prie kompiuterio.

Pertraukų tarp rungtynių metu darželinukai su Sostinės ekipos krepšininkais varžėsi ir iššūkyje – kas greičiau išgers pieno gėrimo „Miau“ buteliuką. Šį kartą „Lietuvos ryto“ žaidėjams sėkmės pritrūko, mažieji talentai užduotį atliko greičiau ir sutriuškino profesionalius krepšininkus.

Į linksmus šventės žaidimus įsitraukė ir didžiausi darželinukų sirgaliai – tėveliai. Mamos ir tėčiai porose dėl „Vichy“ vandens prizų varžėsi estafetėse, kuriose reikėjo kuo greičiau apibėgti sustatytus vandens buteliukus, per duotą laiką pataikyti kuo daugiau taiklių metimų ar su mažu kamuoliu įdėti į krepšį.

Krepšinio salę iš viso sudrebino net 64 Vilniaus darželinukų komandos, iš kurių tik 32 stipriausios iškovojo kelialapius į kitą etapą, Didžiąją taurę, bei išsaugojo galimybę ir toliau kovoti dėl aukščiausio Lietuvos darželinukų krepšinio čempionato titulo. Į Mažąją taurę pateko likusios 32 ekipos, kurios šiek tiek atsiliko nuo lyderių ir turnyro lentelėse išsirikiavo žemiau. 

Su įspūdingu komandų skaičiumi šį kartą į kitą etapą iškeliavo du treneriai – Mantas Mudėnas ir Dainius Jurgutis. Abu strategai į Didžiają taurę pateko net su 4 komandomis.

Dainius Jurgutis neslėpė nuostabos: „Visiškai nesitikėjau, galvojau ateisime ir pažaisime savo malonumui, nemąstėme apie kitus etapus. Vaikai labai stipriai dirba per treniruotes, yra fiziškai stiprūs. Manau, mums tai padėjo. Džiaugiuosi, šį kartą sėkmė nusišypsojo tikrai galingai, pirmą kartą į kitą etapą išėjo keturi mano darželiai“.

„Esu maksimalistas, tikslai komandoms visada būna patys aukščiausi. Todėl labai tikiuosi, kad bent su vienu darželiu pateksime į Vilniaus Top-16 etapą. Tai būtų geras rezultatas, o jeigu praeis ir daugiau komandų, tuomet bus super“, - mintimis dalinosi treneris D. Jurgutis.

Darželinukai kitą kartą į aikštelę išbėgs balandžio 9 dieną. VGTU salėje (Saulėtekio al. 28) vyks Didžiosios ir Mažosios taurės rungtynės.

Pirmojo etapo rezultatus ir turnyrines lenteles galite rasti ČIA


Didžiosios taurės dalyviai: „Karalienė Morta“, „Pilaitukas“, „Žvangutis“, „Želmenėliai“, „Rasa“, „Lokiukas“, „Drevinukas“, „Sadutė“, „Pelėdos“ pradinė, „Ramunėlė“, „Bitutė“, „Puriena“, „Riešutėlis“, „Pilaitukas 2”, „Žibutė“, „Papartis“, „Mažylis 2“, „Pušaitė 1“, „Vilija“, „Vandenis“, „Gilužis 1”, „Viltenė“, „Žilvinėlis“, „Gluosnis“, „Skroblinukas 2“, „Jurginėlis“, „Jovarėlis“, „Du gaideliai“, „Žemyna 1”, „Švelnukas“, „Mažylis 3”, „Vėjelis“.

Mažosios taurės dalyviai: „Nykštukas“, „Žemyna 2”, „Pipiras 1”, „Gabijėlė 1”, „Žiedas“, „Vikpėdė“, „Vėrinėlis“, „Kodėlčiukas“, „Pabiručiai“, „Gėlynas“, „Pipiras 2”, „Spygliukas/Pakalnutė“, „Skroblinukas 1“, „Žilvitis“, „Ozas“, „Aušrelė“, „Vaduva“, „Gabijėlė 2“, „Drevinukas 2“, „Justinukas“, Sekmadieninė mok., „Žiogelis“, „Ąžuolas“, „Atžalėlės“, „Dūzginėlis“, „Santariškės“, „Geniukų kalvė“, „Strazdelis“, „Pelėda“, „Gilužis 2”, „Pušaitė 2”.

Naujienų sąrašas