Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Grandiozinis pavasario renginys – darželinukų čempionatas jau kovo 15 d.

2014 03 10 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
Grandiozinis SKM renginys startuos jau kovo 15 d. VGTU sporto centre.
Nuotr. autorius: S. Čirbos

Pavasaris jau čia ir tradiciškai Sostinės krepšinio mokykla jį pasitinka su visuomet laukiamu, analogų pasaulyje neturinčiu bei daug gerų emocijų žadančiu Vilniaus „X-Planet“ darželinukų čempionatu.

Reguliarusis sezonas 

Jau šį savaitgalį, kovo 15-16 d., SKM suburs pačius mažiausius savo auklėtinius į vieną vietą tam, kad jie parodytų, ko išmoko ir nustebintų visus žiūrovus savo sugebėjimais.

Kaip ir įprasta čempionatas bus vykdomas keliais etapais. Pirmasis turas mažiausiųjų SKM auklėtinių laukia kovo 15 d., šeštadienį, Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto centre (Saulėtekio al. 28). 13:00 val.

II reguliariojo sezono etapas įvyks balandžio 5-6 d. „X-Planet” žaidimų aikštelėje, įsikūrusioje prekybos ir pramogų centre „Ozas”. Po šių dvikovų paaiškės visos komandos, iškovojusios teisę rungtis antrintamosiose varžybose.

Mažylių turas

Kovo 16 d., sekmadienį, visi 4-5 m. amžiaus vaikučiai, kurie nedalyvaus pagrindinėse čempionato rungtynėse, varžysis Mažylių ture. Savo pasirodymą darželinukai pradės 10 val. 30 min. VGTU sporto centro krepšinio aikštelėje.

DARŽELIŲ ČEMPIONATO TVARKARAŠTĮ GALITE RASTI ČIA.

Atkrintamosios varžybos įvyks balandžio 13 d. Detalesnė informacija bus paeteikta likus savaitei iki renginio.

Naujienų sąrašas