Lietuvos darželinukų čempionate „Žemyna“ iškovojo 3 vietą

2017 05 14 SKM
Treneris Martynas Žilionis su "Žemynos" krepšininkais
Nuotr. autorius: SKM.lt

Lietuvos darželinukų krepšinio čempionatas turi naujus čempionus. Jais tapo Kauno „Pasaka“, finale nugalėjusi kitą laikinosios sostinės darželį „Aušrinė“. Dėl trečios vietos kovėsi Klaipėdos „Svirpliukas“ ir Vilniaus „Žemynos“ darželiai. Bronzos medaliais pasidabino trenerio Martyno Žilionio auklėtiniai iš Vilniaus.

Grupės varžybose „Žemyna“ iškovojo dvi pergales iš dviejų galimų. Pirmose rungtynėse būsimi prizininkai 17:4 įveikė Alytaus „Obelėlę“, antrose rezultatu 11:10 nugalėjo Kauno „Vaivorykštę“, o ketvirtfinalyje – 15:11 ir „Žilvitį“ iš Kretingos.

Pusfinalyje Martyno Žilionio krepšininkai 13:15 nusileido Kauno „Pasakai“, o mažajame finale 16:12 nukovė „Svirpliuką“.

„Jaučiamės puikiai. Trečia vieta Lietuvoje yra labai geras rezultatas. Po sunkių rungtynių planuojame atsipalaiduoti - kartu su tėveliais važiuoti į sodybą, kepsime šašlykus, gersime limonadą. Ačiū komandai už puikią kovą, tėveliams – už palaikymą viso sezono metu,“- sakė Martynas Žilionis.

Kiti SKM darželiai – „Pušaitė“ ir „Puriena“ užėmė atitinkamai penktą ir aštuntą vietas.

Geriausius Lietuvos darželius apdovanojo Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.Kartu su taurėmis, diplomais bei medaliais darželinukai džiaugėsi „Miau“ bei „Vichy“ dovanomis.