Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Mantinga-Lietuvos darželinukų čempionato“ krepšinio fiesta pasiekė Vilnių!

2019 04 02 Kamilė Vinnikaitė/SKM.LT
Į šventę atvyko net pats „Mantinga“ vienaragis!
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Paskutinį kovo savaitgalį Vilniaus kolegijos sporto komplekse vyko tikra SKM krepšinio fiesta! Daugiau nei 1700 darželinukų varžėsi tarpusavyje, o pirmojo etapo nugalėtojai pateko į balandžio 14 dieną vyksiantį antrąjį etapą. Net 32 komandos vėl stos į kovą „Ryto“ taurei laimėti, o 16 geriausių dalyvaus „Mantinga-Lietuvos darželinukų čempionato“ 2019 metų finale. Ten atvyks stipriausios komandos iš visų dalyvavusių Lietuvos miestų – Alytaus, Kauno, Marijampolės ir Klaipėdos. Tie, kuriems šiais metais sėkmė nenusišypsojo ir liko žemiau 32 stipriausių komandų ribos, balandžio 14 dieną dalyvaus čempionate „SKM“ taurei laimėti.  

Pirmajame etape net keturi treneriai išvedė daugiau nei tris komandas į „Ryto“ taurės čempionatą: Visvaldas Gumbis (darželiai „Jovarėlis“, „Žilvitis“ ir „Sekmadieninė mokykla“), Dainius Jurgutis (darželiai „Pilaitukas“, „Gelvonėlis“ ir „Vilija“), Edvinas Slapšys (darželiai „Obėlėlė“, „Žilvinėlis 1” ir „Žilvinėlis 2”), o simboliniu pirmojo etapo čempionu trenerių gretose tapo treneris Rokas Jankūnas, kurio net keturi darželiai („Gluonis“, „Ramunėlė 1”,„Ąžuolas“ ir „Rytas“) dalyvaus kitame etape.

Fotoram.io 2

Po sunkių ir daug jėgų reikalavusių rungtynių jaunieji talentai vaišinosi „Mantinga“ įsteigtomis spurgomis, „Haribo“ guminukais bei džiaugėsi „VitirON“ kamuolio formos raktų pakabukais ir knygutėmis. Visas šventės akimirkas fiksavo fotografas Saulius Čirba, o nuotraukas galite pamatyti čia:

FOTOGALERIJA (kovo 30 d.)

FOTOGALERIJA (kovo 31 d.)

Kviečiame ir toliau taip aktyviai palaikyti mūsų auklėtinius „Ryto“ ir „SKM“ taurės čempionatuose. Iki susitikimo Vilniaus kolegijos sporto komplekse (Studentų g. 39) balandžio 14 dieną!

Naujienų sąrašas