Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Mantinga–Lietuvos darželių čempionato 2018“ startas: emocijos liejosi per kraštus (foto, video)

2018 03 23 SKM.lt

Dviejų dienų krepšinio fiesta startavo penktasis – jubiliejinis – „Mantinga–Lietuvos darželių čempionatas 2018“.

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) organizuojamose pirmenybėse, kurių turai vyksta Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Utenoje ir Marijampolėje, šiemet dalyvauja 2500 vaikų iš 120 Lietuvos darželių.

Pirmąją čempionatą dieną santykius aiškinosi mūsų mažiausieji, kurie krepšinyje žengia pirmuosius žingsnius. Jie dalyvavo estafetėse („Mažylių ture“).

Jame geriausiai sekėsi Šarūnės Valinskaitės treniruojamoms komandoms, kurios iškovojo net 3 taures („Gilužis“, „Pakalnutė“ ir „Spygliukas“) . Dvi taurės atiteko Dainiaus Jurgučio ekipoms („Pilaitukas“ ir „Vilija“).

FOTOGALERIJA

NUOSTATAI

LENTELĖS

REZULTATAI

„Pirmosios taurės su „Gilužio“ darželiu tikėjausi, nes vaikai fiziškai stiprūs, greiti ir techniški. Kitos  dvi buvo tikra staigmena. Tėveliai patys nustebo, buvo euforijoje. Po renginio sulaukiau jų žinučių, kad vaikai yra gerai paruošti yra tvarka bei disciplina. Tai labai paskatina toliau dirbti ir tobulėti. Džiaugiuosi, kad visi gavo progą pažaisti, emocijos liejosi per kraštus. Daug nuotraukų, dėmesio, ko vaikams ir reikia, kad priprastų prie rungtynių aplinkos“, – kalbėjo Š. Valinskaitė.

Antrąją dieną virė „Dičkių“ turo kovos. Sostinėje dėl patekimo į kitą etapą varžėsi 64 SKM strategų treniruojamos vyresniųjų/priešmokyklinukų) komandos. Ekipos (2x2) rungtyniavo pasiskirstę į A–P grupes. Dvi geriausios grupės komandos pateko į BC „Lietuvos ryto“ taurę, o kitos pasirodymą čempionate tęs „Šimtmečio“ taurėje.

Visi SKM darželinukai buvo apdovanoti „Vichy“, „Mantinga“ ir „VitirON KIDS“ prizais, o tėveliai varžėsi dėl EMSI įsteigtų dovanėlių.

Sostinėje „Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionatas 2018“ kovos prasitęs balandžio 8 d., kuomet vyks „BC Lietuvos ryto“ ir „Šimtmečio“ taurės etapas.

Balandžio 22 d. vyks finalinis Vilniaus „Top 16“ etapas.

Lietuvos darželinukų finalinės kovos vyks kartu su Nacionalinės krepšinio lygos („Mezon–NKL“) finaliniu ketvertu Jonavos arenoje.

Į „BC Lietuvos ryto“ taurę pateko: „Bitutė 1“, „Jovarėlis 1“, „Švelnukas 1“, „Gluosnis“, „Santariškės“, „Gabijėlė“, „Geniukų kalvė“, „Lokiukas“, „Ozas“, „Mažylis 1“, „Aušrelė“, „Augu ECO“, „Vėjelis“, „Strazdelis“, „Pakalnutė“, „Papartis“, „Rasa“, „Vaduva“, „Spygliukas“, „Vilija“, „Vandenis 1“, „Žemyna 1“, „Kodėlčiukas“, „Žibutė 1“, „Žilvitis“, „Žiogelis“, „Gilužis 1“, „Sadutė“, „Rūta“, „Žemyna 2“, „Obelėlė“, „Gelvonėlis“.

Į „Šimtmečio“ taurę pateko: „Aušra“, „Skroblinukas 2“, „Gilužis 2“, „Vėrinėlis“, „Žvangutis“, „Žiedas“, „Viltenė“, „Pilaitukas 2“, „Pilaitukas 1“, „Pelėdos pradinė“, „Ramunėlė“, „Vandenis 2“, „Bitutė 2“, „Jurginėlis“, „Jovarėlis 2“, „Šeštadieninė Pilaitė“, „Du gaideliai“, „Ąžuolas“, „Skroblinukas 1“, „Nykštukas“, „Žilvinėlis“, „Riešutėlis“, „Drevinukas 1“, „Gėlynas“. „Vikpėdė“, „Rytas“, „Pušaitė“, „Sekmadieninė mokykla“, „Želmenėliai“, „Žibutė 2“, „Justinukas“, „Švelnukas 2“.

Naujienų sąrašas