Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Mažojoje taurėje“ triumfavo „Atžalėlės“ ir „Vandenis“

2015 04 18 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
„Vandenis“ – C ir D grupių nugalėtojas.
Nuotr. autorius: K.Kavolėlio
Balandžio 18 dieną Vilniaus Darželių čempionato surengtoje „Mažojoje taurėje“  aukso spalvos medalius iškovojo ir pajėgiausi buvo Viktoro Dobrovolskio „Atžalėlės“ ir Tomo Gaško „Vandenis“ darželiai.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salėje kovoję mažieji krepšininkai grupėse sužaidė penkias rungtynes ir po dvi stipriausias grupės komandas pateko į  „Mažosios taurės“ pusfinalius bei po to kovojo finalinėse kovose.

 

A ir B grupių prizinių vietų laimėtojai:                   C ir D grupių prizinių vietų laimėtojai:
I. „Atžalėlės“ (V.Dobrovolskis);                                  I. „Vandenis“ (T.Gaškas);
II. „Spygliukas“ (Š.Valinskaitė);                                 II. „Rasa“ (E.Dubauskas);
III. „Ozas“ (N.Pigaga).                                              III. „Geniukų kalvė 2“ (A.Budrevičiūtė).


Darželių čempionato turnyrinė  lentelė („Mažosios taurės“ rezultatai 3-5 etapuose) (spauskite nuorodą)

Pirmasis iškovotą pergalę šventė ir džiugiomis emocijomis dalinosi „Atžalėlės“ treneris Viktoras Dobrovolskis. Finalinėje kovoje „Atžalėlės“ darželis rungėsi su Šarūnės Valinskaitės „Spygliuko“ komanda, šioje apylygėje kovoje netrūko aistrų ir tik paskutinėmis kėlinio akimirkoms V.Dobrovolskio auklėtiniui pataikius taiklų metimą „Atžalėlės“ darželis šventė pergalę rezultatu 6:5.

[foto_2]
Turnyre netrūko aistringų ir sunkių kovų.
Nuotr. K.Kavolėlio
  Po auksinių sezono rungtynių „Atžalėlės“ treneris sakė:„Jaučiuosi gerai, negalima sakyti, kad nesitikėjau, nes tikrai tikėjomės laimėti. Visus metus tam ruošiamės, gaila, kad nepatekome į stipriausių dešimtuką, bet susirinkę šiandien parodėme, ką galime“.

„Finalinės rungtynės buvo lygios, jas laimėjome vienu tašku, tai leidžia suprasti, kad vaikų pasiruošimas yra panašus. Apie kitas komandas galima pasakyti tą patį, visi treneriai yra panašaus lygio ir vaikus paruošia labai gerai“.
„Mano žaidėjai pavargo emociškai. Žinoma, buvo nuovargio ir paskutinėse varžybose, keli vaikai gavo traumas. Vis dėlto, tikslo siekėme ir pasiekėme. Iškovojome maksimumą paguodos turnyre, tai kitais metais sieksime bent pakartoti, žinoma, viskas priklauso ir nuo vaikų pajėgumo ateinantį sezoną“, - mintis dėstė treneris Viktoras Dobrovolskis.

Renginio metu didžiausia motyvacija vaikams buvo ryžtingai palaikantys į rungtynes atlydėję tėveliai. Mamytė Irina, į Darželių čempionatą atvedusi net du vaikus – sūnų ir dukrą, buvo viena iš aktyviausių renginio stebėtojų.  Moteris apie vaikų pasirodymą šiame čempionate kalbėjo: „Sakėsi labai gerai. Sūnui šis čempionatas antras, o dukrai pirmas. Man rungtynės suteikia daug gerų emocijų, ypač, kai mūsų komanda laimi. Sūnui čia taip pat patinka ir sakė, kad atvažiavo kovoti tik dėl medalių, - puikiai tikinti vaikų pergalėmis kalbėjo mama Irina, kurios atžalos, žaidžiančios A.Budrevičiūtės darželyje „Geniukų kalvė 2“, iškovojo bronzos medalius.

Antrajame sraute C ir D grupių nugalėtoja tapo Tomo Gaško treniruojama ekipa „Vandenis“. Šiai darželinukų ekipai svarbiausiose turnyro kovose buvo itin sėkmingas skaičius devyni. „Vandenio“ auklėtiniai pusfinalyje rezultatu 9:0 įveikė Ričardo Prybylskio „Jurginėlį“ ir finale tokiu pat rezultatu nugalėjo Edvino Dubausko darželį „Rasa“.

Po triumfo treneris  Tomas Gaškas pasidalino džiugia nuotaika: „Tikrai manėme, kad galime laimėti. Vaikams iš karto pasakiau, kad gausite apdovanojimus už 1-3 vietą, bet akcentavau, kad mus domina tik pirmoji vieta, tai jie taip ir nusiteikė. Praktiškai visas rungtynes laimėjome triuškinančiu rezultatu“.
 

[foto_3]
T.Gaško auklėtiniai kitais metais sieks didžiojo finalo.
Nuotr. K.Kavolėlio


„Manau, šiandien vaikai buvo neblogai užsivedę ir išsimiegoję. Sakiau, kad penktadienį eitų ankščiau miegoti, tai, turbūt, taip ir buvo. Kitais metais tikimės patekti į didįjį finalą, „Mažąją“ taurę jau laimėjome, tad kolekciją papildyti reikės tik didžiojo finalo taure“, - tikslų neslėpė „Vandenio“ treneris.

Šventės akimirkas galima rasti „Facebook“ socialinio tinklo svetainėje.

Renginio metu jaunuosius krepšininkus atgaivino natūralaus mineralinio vandens gamintoja TICHĖ ir gerą nuotaiką skleidė linksmieji TICHĖ's herojai – Meškis ir Kiškis.

Naujienų sąrašas