Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Mažylių“ ture čempionų taures kėlė „Gilužis“ ir „Gabijėlė/Riešutėlis“

2016 03 05 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Mažieji krepšininkai ture ne tik varžėsi, bet ir linksminosi kartu su šokėjomis.
Nuotr. autorius: S.Čirbos
Kovo 5 dieną Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salę okupavo ir tikriausiomis emocijomis dalinosi mažiausieji Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) darželinukai.

Tradiciškai startuojant „Vilniaus Darželinukų čempionatui 2016“ pirmieji aikštelę išbandė patys jauniausi krepšininkai, varžęsi „Mažylių“ turo surengtose įvairiausiose estafetėse.

Ypatingu šio renginio akcentu tapo įspūdingas ir nuotaikingas Baltijos cirko pasirodymas, kuriame artistai savo žongliravimo technika ir triukais džiugino visus šventės dalyvius.

Iš viso „Mažylių“ ture per 2 srautus į krepšinio aikštelę buvo sukviesti net 44 darželiai. Pirmasis srautas sutraukė 23 darželius, antrasis – 21. Kiekviena komanda rungėsi keturiose estafečių rungtyse ir susumavus taškus paaiškėjo geriausieji.

Renginio akimirkas galite rasti mūsų socialinio tinklo „Facebook“  paskyroje

Pirmajame sraute skaičiai buvo laimingi trenerei Šarūnei Valinskaitei. Trenerė kartu su darželiu „Gilužis“ turą pradėjusi 1 gardelyje po keturių estafečių surinko 195 taškus ir laimėjo pirmąją vietą. Antroji liko trenerė Arūnė Budrevičiūtė su jungtine darželių komanda „Rytas/Geniukų kalvė“ (170 t.). Trečioji vieta atiteko Karolio Griškaus „Purienos/Dūzginėlio“ krepšininkams (166 t.).

[foto_2]
Š.Valinskaitė kėlė pirmosios vietos taurę.
Nuotr. S.Čibos
  Pirmą kartą „Mažylių“ ture pirmąją vietą užėmusi Š.Valinskaitė džiaugėsi, bet ir prisipažino nustebusi: „Su kai kuriais vaikais jau sportuojame antrus-trečius metus ir tai yra pirmas mūsų trofėjus, kai „Mažylių“ ture užėmėme pirmą vietą. Aš nesitikėjau, nes girdėjau rezultatus, kad po estafečių būdavome antroje vietoje. Galvojau, labai daug reikia pataikyti tų metimų ir greitai viską daryti. Turėjau atvykusius šiandien tik 9 vaikus iš 30. Tai tikrai buvo didelis netikėtumas ir man, ir patiems vaikams, ir tėveliams, bet visi džiaugiamės“.
„Mažylių“ ture viskas turi būti smagu ir linksma. Kai trenerė pamato, kad vaikas užduotis daro truputį lėčiau – jį paragina. Jie mato tas stovinčias taures ir jiems patiems motyvacija sukyla stengtis ir daryti kuo geriau“, - kalbėjo trenerė.

Kaip visada renginyje dėmesio sulaukė ir sportininkų tėveliai. Jiems buvo surengta papildoma rungtis. Mama Irina, tapusi rungties nugalėtoja ir užduotyje pranokusi ne vieną tėvelį po turo galėjo didžiuotis ne tik savo, bet ir sūnaus laimėjimu, kuris su „Rytas/Geniukų kalvė“ komanda kėlė antrosios vietos taurę: „Žinokite, jaučiuosi puikiai. Emocijos labai geros. Fantastiškai surengta šventė tiek vaikams, tiek tėvams. Man su šeima, tai jau trečias ar ketvirtas sezonas, vyresnysis sūnus jau yra baigęs darželį. Praėjusiais metais pasiėmėme „Mažąją“ taurę, šiandien antroji vieta, o rytoj čempionate dalyvaus ir dukra“.

„Mažylių“ turo rezultatai (atsisiųsti)

Antrajame sraute fortūna lydėjo trenerę A. Budrevičiūtę ir jos komandą „Gabijėlė/Riešutėlis”. Pastaroji surinko 175 balus ir antroje vietoje paliko 170 taškų surinkusį Tomo Urbelionio „Justinukas“, kuris pastaruosius dvejus metus buvo šio turo čempionas.

Treti ture liko Karolio Griškaus „Aušrelė/Viltenė“ krepšininkai (150 t.).

„Labai stengėmės, nes tikrai labai norėjome laimėti ir ruošėmės. Net vaikai kartais mane labiau motyvuodavo, nei aš juos. Būdavo, kad sakydavo: „Trenere, mums rungtynės – einam dirbti. Jokių „išmuštukų“, - juokavo ir pozityvo neslėpė A.Budrevičiūtė, laimėjusi 1 ir 2 vietas. Paklausta, koks jausmas, kuomet lieka stovėti tik trys laimėjusios komandos, trenerė sakė. – Galvojau, o kas dabar. Stovi ir jaudiniesi. Apie antrąją vietą mane informavo prieš apdovanojimus, o apie pirmąją nieko nežinojau ir tikrai nesitikėjau“. 

Po renginio visi  darželinukai gavo spalvingus diplomus bei rėmėjų įsteigtas dovanėles. 
   [foto_3]
A.Budrevičiūtė su auklėtiniais treniruotėse atsisakė „išmuštukų“.  Nuotr. S.Čirbos
 
Dėkojame sirgaliams už didžiulį palaikymą, dalyviams – nesuvaidintas emocijas ir atkaklumą, bet treneriams už pastangas ir darbą!


Naujienų sąrašas