Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Mažylių“ turo nugalėtojai - „Justinukas“ ir „Pušaitė“

2015 02 28 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
„Mažylių“ ture triumfavo Tomo Urbelionio „Justinuko“ ir Viktoro Dobrovolskio „Pušaitės“ darželinukai.
Nuotr. autorius: SKM.lt

Paskutinę vasario mėnesio dieną Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salėje buvo beprotiškai karšta, nes atmosferą kaitino mažiausi Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniai ir kviestiniai svečiai.

Renginį pradėjo fakyrai iš Kauno – „Viduramžių pasiuntiniai“, kurie parengė kvapą griaužiantį šou su ugnimi. Profesionalių fakyrų atliekamas pasirodymas pagal ritmingą ir modernią muziką prikaustė ne tik mažųjų krepšininkų dėmesį – minia susirinkusių sirgalių taip pat neatitraukdami akių stebėjo ugnies valdymo meistrus.

„Mažylių“ turas buvo suskirstytas į du pogrupius.  Pirmieji varžėsi V.Zapalskio, G.Bražionio, R.Kasparavičiaus, T.Urbelionio, M.Mudėno, Š.Valinskaitės, R.Prybylskio, N.Pigagos ir T.Butkevičio jaunieji krepšininkai.

Kiekviena komanda rungėsi keturiose estafečių rungtyse ir susumavus taškus paaiškėjo geriausieji. Čempionų vardą apgynė Tomo Urbelionio „Justinuko“ darželinukai. Šie krepšininkai praėjusiais metais taipogi įveikė visus priešininkus ir buvo pripažinti geriausiais.

Kitas dvi prizines vietas užėmė Šarūnės Valinskaitės treniruojami darželinukai – antrieji buvo „Gilužio“, o tretieji – „Pilaituko“ krepšininkai. Treneris Vytautas Zapalskis po pasirodymo dalinosi savo mintimis:

[foto_3]
Renginio dalyvius stebino profesionalūs fakyrai.
Nuotr. S.Čirbos

 

„Tokiame amžiuje išmokti kažką ypatingo yra tikrai sunku, todėl stengiuosi orientuotis į fizinį krūvį, dažniausiai žaidžiame judriuosius žaidimus, kad po jų vaikai iš treniruotės išeitų su raudonais žandukais, - šypsodamasis kalbėjo treneris.

Anot jo, svarbiausia yra dalyvauti renginyje, o pasiekta vieta neturi reikšmės. – Renginys labai smagus, o jo metu gali išgirsti vaikus pasakojančius tikrus ir nesumeluotus anekdotus, jie pasidalina viskuo, kas dedasi jų gyvenime. Būdamas su jais prisijuoki, kartais ir susinervini, reikia ir kantrybės, bet šiaip viskas labai gerai.“ 

Antrame pogrupyje, kurie stipresni, aiškinosi A.Budrevičiūtės, K.Griškaus, T.Gaško, V.Svetiko, M.Žilionio,  E.Dubausko, M.Ambraškos, V.Dobrovolskio ir D.Jurgučio mažieji sportininkai.

Čia fortūna šypsojosi „Pušaitės“ darželiui ir jo treneriui Viktorui Dobrovolskiui. Antrą vietą užėmė Manto Ambraškos „Pabiručių-Gėlyno“ jungtinė komanda, o trečią – Karolio Griškaus „Viltenės“ sportininkai.

„Mažylių“ turo rezultatai (atsisiųsti)

Tradiciškai renginyje dėmesio sulaukė ir sportininkų tėveliai. Jiems buvo surengtos papildomos rungtys. Tėvelis Tadas, tapęs vienos iš rungčių nugalėtoju, sakė: „Jaučiuosi smagiai, senai teko varžytis. 

Krepšinį žaidžiau ne tik jaunystėje – jį žaidžiu ir dabar. Išties labai džiugu, kad yra Sostinės krepšinio mokykla, kuri organizuoja tokius renginius. Vaikams ir tėvams tai būna didelė pramoga.

Mano sūnus sportuoja jau antrus metus ir jau moka varytis kamuolį, stengiasi ir turi didelį norą žaisti, gal todėl, kad ir aš iki šiol tuo užsiimu. Tikiuosi noras nedings ir vaikas ateityje toliau sportuos mokykloje“.
 
Visi darželinukai gavo spalvingus diplomus bei „Haribo“ ir „Tichė“ bendrovių įsteigtas dovanėles. 
  [foto_2]
Tėvelis Tadas tapo rungties nugalėtoju.
Nuotr. S.Čirbos

 

Dėkojame sirgaliams už audringą palaikymą, dalyviams – už ryžtą ir atkaklumą, treneriams – už kantrybę ir pagalbą, o rėmėjams sakome AČIŪ už dovanas!

Renginio akimirkas galite rasti mūsų socialiniame tinkle „Facebook“.

Naujienų sąrašas