Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Paaiškėjo likusios darželių čempionato atkrintamųjų dalyvės

2015 03 07 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Kelialapus į kitą etapą išsidalino E,F,G ir H grupių komandos.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Kovo 7 dieną, šeštadienį, Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salėje dėl patekimo į Darželių čempionato atkrintamąsias rungtynes varžėsi likusios 24 komandos.

Dėl stipriausiųjų vardo nuo 11.00 val. krepšinio aikštelėse rungėsi E ir G grupių dalyviai. 13.00 val. kovas pradėjo likusių F ir H grupių darželinukų ekipos.

Darželinukų šventėje šį kartą taip pat netrūko staigmenų. Šventės pradžioje darželinukus ir tėvelius specialiu pasirodymu stebino bei vaikučius į svajonių šalį nuskraidino Lietuvos aviamodeliuotojas, pasaulio čempionas Donatas Paužuolis. Svečias su dviem įspūdingais radijo bangų valdomais akrobatiniais aviamodeliais per visą sporto salę išdarinėjo įvairiausius nematytus triukus. Vienas iš čempiono konstruotų aviamodelių priminė net drakoną.

Mažųjų sportininkų šventėje nustebintos buvo ir į rungtynes vaikus atlydėjusios mamytės. Prieš F ir H grupių kovas, ekipų pristatymo metu, kiekvienas darželinukas gavo po rožę, kurias vėliau padovanojo savo mamytėms bei trenerėms artėjančios moterų dienos proga.

[foto_2]
Svečius ir darželinukus džiugino akrobatinių aviamodelių pasirodymas.
Nuotr. S. Čirbos

  Sužaidus E, F, G ir H grupių kovas, paaiškėjo stipriausios darželinukų kariaunos, kurios užėmė savo grupėje aukščiausias pozicijas ir pateko į darželinukų čempionato atkrintamąsias rungtynes.

Po praūžusių rungtynių su dvejomis darželinukų kariaunomis į kitą čempionato etapą pateko du treneriai. Mantas Mudėnas į priekį vedė „Mažylio“ ir „Vilkpedės“ darželius, Gediminas Bražionis – „Strazdelį 2“ ir „Bitutę“.
Grupių kovose įspūdingai pasirodė ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo Roko Kasparavičiaus darželis „Nykštukas“, Tomo Gaškos „Papartis“ bei Karolio Griškaus „Puriena“.

Darželinukų čempionato turnyrinė lentelė


12 darželių komandų, patekusių į atkrintamąsias rungtynes:
1. „Nykštukas“,                            7. „Puriena“,
2. „Mažylis“,                                8. „Pušaitė-Žiedas“,
3. „Lokiukas- Vėjelis“,                 9. „Drevinukas“,
4. „Papartis“,                              10. „Pakalnutė“,
5. „Bitutė“,                                  11. „Žemyna“,
6. „Vilkpedė“,                              12. „Strazdelis 2“.

Iš viso keturias darželinukų kariaunas į atkrintamąsias varžybas lydėsiantis strategas Mantas Mudėnas po paskutinių grupių apdovanojimų pripažino: „Šiek tiek liūdna, kad nepavyko pravesti penkto darželio, bet nepaisant to nuotaikos yra džiugios. Tiesą pasakius, tikėjausi, kad bent keturi darželiai praeis į kitą etapą. Nustebino, maniau, kad pateks vienas darželis, o pateko kitas. Vaikai yra patenkinti ir laimingi, jiems yra ne tiek svarbu tos pergalės, kiek pats žaidimas, jo atmosfera, - auklėtiniais džiaugėsi treneris.

- Pirmiausia, reikia patekti į kitą etapą, o po to kalbėti apie pergales“, teigė M.Mudėnas, paklausus apie tolimesnius planus čempionate. Treneris tik neslėpė, jog norėtų, kad bent viena komanda patektų į stipriausiųjų 8-tuką.

„Labai smagu, kad vaikai norėjo laimėti ir nugalėjo. Iš tikrųjų, daug dirbome, tai turbūt todėl taip ir išėjo – darbas nulemia pergalę. Vaikai džiaugiasi, nori dar kartą žaisti ir laimėti. Yra patenkinti, gavo apdovanojimų. Atkrintamosiose rungtynėse stengsimės padaryti taip, kad vaikai laimėtų ir priprastų prie pergalių.

Šiame čempionate vaikai įgyja daug patirties, dalyvaudami tokiose šventėse bendrauja tarpusavyje, užsiima kažkuo, nėra taip, kad nieko neveikia. Tiesiog yra labai smagi patirtis vaikams“, - sakė E grupėje antrą vietą užėmusios „Žemynos“ ekipos treneris Martynas Žilionis.
   [foto_3]
M.Žilionis į atkrintamąsias ves 2 darželinukų kariaunas.
Nuot. S.Čirbos


Į renginį sūnų atlydėjęs tėvelis Audrius neslėpė šypsenos ir emocijų palaikydamas sūnų bei prisipažino: „Nuotaikos aistringos, net negalvojau, kad čia bus tiek daug emocijų. Kol kas sūnaus komanda „Mažylis“ laimi, tikimės taip bus ir toliau. Šis renginys labai geras, vaikai gauna daug emocijų ir yra pratinami prie pasirodymų“.

Po sužaistų grupių varžybų visi darželinukai buvo apdovanoti spalvingais diplomais bei „Haribo“ ir „Tichė“ bendrovių įsteigtomis dovanėlėmis.

Dėkojame susirinkusiems sirgaliams už nuostabų palaikymą ir tikimės susimatyti sekančiose kovose!

Likusios Darželių čempionato kovos vyks:
Kovo 29 d. – atkrintamosios varžybos,
Balandžio 18 d. – Mažoji taurė,
Balandžio 19 d. – Finalinis aštuoneto turnyras.

Naujienų sąrašas