Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Paaiškėjo pirmieji „Darželinukų čempionato“ atkrintamųjų dalyviai

2016 03 07 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
24 darželių kariaunos kovėsi dėl galimybės žengti į kitą „Darželinukų čempionato“ etapą.
Nuotr. autorius: Longas Foto
Kovo 6 dieną, sekmadienį, VGTU sporto salėje prasidėjo pirmosios „Vilniaus darželinukų čempionato“ kovos, kuriose darželiai varžėsi dėl galimybės patekti į kitą čempionato etapą – atkrintamąsias rungtynes.

Sekmadienį varžėsi pirmosios 24 I etapo komandos, sudarančios A, B, C ir D grupes.

Dviem srautais vykusioje šventėje paaiškėjo 12 ekipų, savo grupėse užėmusių pirmąsias 3 vietas ir gavusių galimybę žengti toliau. Likusio 12-tuko lauks „Mažosios taurės“ turas.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ne visos komandos, puikiai pasirodžiusios savo grupėje, pateko į atkrintamąsias rungtynes. Norint dalyvauti rungtynėse darželio komandą turi sudaryti bent 6 krepšininkai, nesusirinkus – komanda automatiškai praranda galimybę kautis dėl aukštesnių pozicijų.

Turnyrinėse grupių lentelėse, esančiose ČIA, rezultatai gali nesutapti su tikraisiais, nes rezultatai rodomi neminusavus komandų, kurios dalyvavo ne pilna sudėtimi.

Renginio akimirkas galite rasti mūsų socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje

Pirmajame sraute A ir B grupėse varžėsi „Riešutėlis 2“ (A.Budrevičiūtė), „Atžalėlės“ (V.Dobrovolskis), „Nykštukas“ (R.Kasparavičius), „Pipiras“ (T.Gaškas), „Žiedas“ (M.Vaškys), „Jurginėlis“ (E.Baušys), „Strazdelis“ (G.Bražionis), „Pušaitė“ (V.Dobrovolskis), „Mažylis 2“ (M.Mudėnas), „Žilvitis 2“ (M.Žilionis), „Želmenėliai“ (M.Vaškys) ir „Pilaitukas“ (D.Jurgutis).

[foto_2]
V.Dobrovolskio „Pušaitės“ krepšininkai grupėje užėmė pirmąją vietą.
Nuotr. Longas Foto
 

Pirmąsias tris vietas savo grupėse užėmė ir į kitą etapą pateko:

A grupė:                                             B grupė:

1. „Nykštukas“ (R.Kasparavičius) 1. „Pušaitė“ (V.Dobrovolskis)

2. „Atžalėlės“ (V.Dobrovolskis)     2. „Strazdelis“ (G.Bražionis)

3. „Pipiras“ (T.Gaškas)                 3. „Pilaitukas“ (D.Jurgutis)

Su abejomis komandomis – „Aržalėlės“ ir „Pušaitė“ po tris pergalęs iškovojęs ir į Top3 patekęs treneris Viktoras Dobrovolskis kalbėjo: „Iš tikrųjų, jaučiuosi gerai, nes vakar padarėme apšilimą su mažiukais gana nesėkmingai, bet šiandien du darželiai – dvi prizinės vietos. Negaliu sakyti, kad nesitikėjome, nes visus metus daug dirbame. Žinoma, daug vaikų atkrito, nes serga, ir kiti treneriai dėl to nepateko“.

„Aš asmeniškai labai džiaugiuosi, kad patekome į tolimesnį etapą ir žiūrėsime, kaip bus toliau. Vaikams esu iškėlęs vienintelį tikslą – taurę bei draugišką žaidimą, be muštynių. Priėmėme naujas taisykles, kad žaidėjams negalima liestis, tai šiandien nelabai sekėsi, kai kuriems darželiams ir teisėjams sunku, bet aš asmeniškai už žaidimą, kad būtų mažiau švilpukų ir leistų vaikams daugiau pažaisti“, - mintis dėstė V.Dobrovolskis.

Tuo tarpu treneris Rokas Kasparavičius taip pat su darželiu „Nykštukas“ savo grupėje užėmęs pirmą vietą sakė: „Mūsų tikslai yra čia kuo geriau praleisti laiką ir, žinoma, džiaugiuosi, nes puikiai praleidome laiką ir laimėjome. Žvelgiant toliau, tikslai bus tokie patys“. 

Antrajame sraute, C ir D grupėse, žaidusį dvyliktuką sudarė „Bitutė“ (G.Bražionis), „Skroblinukas“ (M.Mudėnas), „Vilija“ (D.Jurgutis), „Geniukų kalvė“ (A.Budrevičiūtė), „Švelnukas 2“ (T.Gaškas), „Gėlynas“ (D.Kibildis), „Kodėlčiukas“ (R.Kasparavičius), „Žvangutis“ (V.Dobrovolskis), „Vėjelis“ (D.Jurgutis), „Pabiručiai“ (M.Ambraška), „Žibutė“ (A.Čybas) ir „Papartis 2“ (D.Miškinis). 

  [foto_3]
Po pirmojo čempionato etapo darželinukus sveikino Vilniaus „Lietuvos ryto“ vilkas.
Nuotr. Longas Foto
C ir D grupėse pirmąsias tris vietas užėmė ir į kitą etapą pateko:

C grupė:                                                       D grupė:
1.„Geniukų kalvė“ (A.Budrevičiūtė)          1. „Pabiručiai“ (M.Ambraška)
2. „Skroblinukas“ (M.Mudėnas)                2. „Papartis 2“ (D.Miškinis)
3. „Bitutė“ (G.Bražionis)                              3. „Kodėlčiukas“ (R.Kasparavičius)

D grupėje pirmas su komanda išsirikiavęs Mantas Ambraška su darželiu „Pabiručiai“ džiaugėsi čempionato ir komandų tobulėjimu: „Noriu pasveikinti visus darželius, nes lygio kilimas kiekvienais metais yra matomas. Kai kurioms komandoms, tai pirmas čempionatas, kai kuriems vaikams yra tik 5-6 metai, tai jų visos viltys bus kitais metais, - apie bendrą čempionato vaizdą mąstė treneris. - Šiais metais mūsų komandoje susirinko motyvuoti vaikai ir labai stengiasi ne tik įsisavinti informaciją treniruočių metu, bet turi ir labai gerą tėvų palaikymą. Tad labai gerai šiemet dirbame ir turime rezultatą. Manau, kad tai nėra pabaiga, dirbsime toliau ir bandysime pasiekti daugiau negu Top8“.Už dviejų savaičių, kovo 20 dieną, I etape, po kurio paaiškės dar 12 komandų, kurios pateks į  darželinukų čempionato atkrintamąsias rungtynes, varžysis likusios komandos.  Bus galima išvysti E, F, G, H, I ir J grupių kariaunas. Darželių sąrašą galite rasti ČIA .

Naujienų sąrašas