Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Paaiškėjo stipriausia sostinės darželinukų ekipa (trenerio komentaras)

2018 04 22 Ieva Marija Černiauskaitė

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

Praėjusį sekmadienį, vakar, Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje šurmuliavo Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) mažiausieji krepšininkai – darželinukai. Tai buvo jau trečiasis ir finalinis Vilniaus darželinukų čempionato etapas, kuriame rungėsi praėjusiuose etapuose geriausiai pasirodžiusios 16 geriausių Vilniaus darželinukų ekipų. Komandos buvo suskirstytos į 4 grupes. Dvi geriausios kiekvienos grupės ekipos kovas tęsė atkrintamosiose rungtynėse, kur paaiškėjo pusfinalių, o juose ir didžiojo bei mažojo finalų dalyviai.

Nuo pat pirmųjų finalinio etapo rungtynių vyko atkaklios kovos, kurias stebėjo ir Vilniaus Lietuvos ryto“  jaunųjų talentų komandos BC Perlas“  žaidėjai Arnas Beručka, Aistis Pilauskas bei Karolis Giedraitis, su kuriais krepšinio aikštelėje susirungti galimybę turėjo ir mažųjų čempionato dalyvių tėveliai.

Tuo tarpu jauniausieji SKM krepšininkai demonstravo savo talentą vieną po kito pataikydami tolimus metimus, atlikdami tikslius perdavimus ar efektingai blokuodami varžovų metimus ir taip stengėsi įrodyti esantys verčiausi vykti į „Mantinga – Lietuvos darželinukų čempionato“ finalinį etapą Jonavoje. Būtent dėl kelialapių į Lietuvos darželinukų čempionato finalinį etapą šiame Vilniaus darželinukų čempionato etape rungėsi geriausios Vilniaus darželių komandos, o juos iškovojo net trys geriausios ekipos.

Mažajame finale po atkaklios kovos pergalę ir kelialapį į „Mantinga – Lietuvos darželinukų čempionato“ finalinį etapą išplėšė tik kartą pusfinalyje prieš vėliau čempionais tapusių darželinukų ekipą suklupusi Šarūnės Valinskaitės treniruojama Gilužio komanda. Gilužio krepšininkai po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš Edvino Slapšio auklėtinius – Obelėlės darželinukus.

Didžiajame finale jėgas išmėgino ir susirungė iki tol nei karto nesuklupusi Tomo Gaško treniruojama Švelnuko ekipa ir Visvaldo Gumbio Žilvičio darželio auklėtiniai. Po įtemptos kovos, kurioje netrūko visus žiūrovus stebinusių tolimų ir daugybės blokuotų metimų, čempionų titulą iškovojo T. Gaško auklėtiniai – Švelnuko darželio jaunųjų krepšininkų komanda.

„Emocijos laimėjus čempionatą su mažaisiais krepšininkais – pačios geriausios. Atsibudus ryte pagalvojau, kad būtų smagu nugalėti, tačiau labai to nesitikėjau, juk čia rungėsi pačios geriausios komandos. Manau, kad mūsų komandos stiprybė – tvirtos asmenybės. Vaikai jau supranta, ko jų prašo treneris, kodėl ir ką jis šaukia. Labai džiaugiuosi savo vaikais, į Jonavą keliausime kovingomis nuotaikomis“, – po triumfo Vilniuje kalbėjo čempionų treneris T. Gaškas.

PG9A0406 70

Finalinio Vilniaus darželinukų čempionato etapo metu SKM ekipas aplankė svečiai iš Danijos „Stevnsgade“ klubo, su kuriuo renginio metu SKM pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Kiek vyresnių svečių ekipa vykstant Vilniaus darželinukų čempionato kovoms taip pat Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje rungėsi draugiškame tarptautiniame turnyre prieš į „Top16“ etapą nepatekusias Vilniaus darželinukų ekipas, kur užėmė pirmąją vietą. Geriausia Vilniaus darželinukų Švelnuko komanda turėjo progą išbandyti savo jėgas ir su vyresne svečių ekipa. Po įtemptos kovos rungtynėse laimėjo draugystė – kova pasibaigė lygiosiomis.

Švelnuko, Žilvičio ir Gilužio komandos kovas tęs jau gegužės 5 d., kur Jonavoje susitiks su geriausiomis darželinukų komandomis iš Kauno, Alytaus, Marijampolės ir Klaipėdos. Iš viso finaliniame „Mantinga – Lietuvos darželinukų čempionato“ etape kausis 12 komandų.

FOTOGALERIJA

Linkime didžiausios sėkmės sostinės darželinukų ekipoms!

 

Naujienų sąrašas