Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Savaitgalį į krepšinio aikšteles vėl grįš darželinukai

2014 04 01 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
Balandžio 5-6 d. prekybos ir pramogų centre „Ozas“ dėl patekimo į atkrintamąsias susigrums likusios 15 darželinukų komandų.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Balandžio 5-6 d. į prekybos ir pramogų centre „Ozas“ parengtas krepšinio kovų aikšteles žengs 15 darželinukų komandų, kurios sieks prasiskinti kelią į atkrintamąsias rungtynes.

12 mažųjų krepšininkų ekipų jau ramios – jos su nekantrumu laukia atkrintamųjų kovų, tačiau likusios 15 komandų, iš kurių tik 6 stipriausios iškovos teisę rungtis tolimesniame etape, savo pasirodymus surengs šį savaitgalį.

Reguliariojo sezono II etapo rungtynės tiek balandžio 5, tiek balandžio 6 d. startuos 10:30 val. PC „Ozas” trečiajame aukšte įsikūrusioje „X-Planet” žaidimų aikštelėje. 

DARŽELIŲ ČEMPIONATO TVARKARAŠTĮ GALITE ATSISIŲSTI ČIA.

Primename, kad į finalą papildomai pateks dar dvi darželinukų komandos, kurios tarp visų 45 dalyvaujančių ekipų pasirodys geriausiai ir užims trečiąsias vietas savo grupėse.
 
„X-Planet“ darželių čempionatą remia ir dalyviams prizus įsteigė Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, „Haribo“, „Nestle Aquarel“, „Babycenter“, „X-Planet“, „Ozas“.
 
Visas čempionato akimirkas galėsite rasti mūsų svetainėje www.skm.lt socialiniame tinkle „Facebook”.
 

Susijusi informacija:

„Mažylių“ ture triumfavo „Pipiro ir Justinuko“ jungtinė komanda

12 darželinukų ekipų užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose

Grandiozinis pavasario renginys – darželinukų čempionatas jau kovo 15 d.

Naujienų sąrašas