Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Savaitgalį startuojančio darželinukų čempionato tvarkaraščiai

2017 03 17 SKM.lt


Nuotr. autorius: E. Jankauskas

Skelbiami jau šį savaitgalį, Kovo 18-19 dienomis, Vilniuje startuojančio Lietuvos darželinukų krepšinio čempionato tvarkaraščiai. VGTU salėje (Saulėtekio al. 28) vyksiančiame pirmajame čempionato etape iš viso dalyvaus 64 Vilniaus darželiai.

Kovo 18 d. vyks „Dičkių“ (vyresniųjų darželinukų) turas, kuriame vaikai žais krepšinį 2 prieš 2. Kovo 19 dieną mažiausi SKM krepšininkai varžysis estafetėse. 

Darželių komandos startuos nurodytu laiku, todėl kviečiame tėvelius su mažaisiais krepšininkais į VGTU krepšinio salę atvykti anksčiau, kad vaikai spėtų pasiruošti.


„Dičkių“ turo tvarkaraštis (Kovo 18 d.):

I etapas – 10:30 val. 

Dalyvauja: „Pilaitukas“, „Nykštukas“, „Karalienė Morta“, „Žemyna 2”, „Želmenėliai“, „Žvangutis“, „Gabijėlė 1“, „Pipiras 1”, „Žiedas“, „Vilkpėdė“, „Rasa“, „Lokiukas“,  „Vėrinėlis“,  „Kodėlčiukas“,„Drevinukas“, „Sadutė“.

II etapas – 12:05 val.

Dalyvauja: „Ramunėlė“, „Pabiručiai“, „Mažylis 1“, „Pelėdos“ prad., „Bitutė“, „Spygliukas/Pakalnutė“, „Puriena“, „Pipiras 2”, „Žilvitis“, „Riešutėlis“, „Pilaitukas 2”, „Skroblinukas 1”, „Aušrelė“, „Papartis“, „Žibutė“, „Ozas“.

III etapas – 13:40 val.

Dalyvauja: „Gėlynas“, „Vaduva“, „Mažylis 2”, „Pušaitė 1”, „Vilija“, „Gabijėlė 2“,  „Vandenis“, „Drevinukas 2”, „Viltenė“, Sekmadieninė mok., „Gilužis 1”, „Justinukas“, „Gluosnis“, „Ąžuolas“, „Žiogelis“, „Žilvinėlis“.

IV etapas – 15:10 val. 

Dalyvauja: „Dūzginėlis“, „Skoblinukas 2“, „Mažylis 3”, „Atžalėlės“, „Pušaitė 2", „Jurginėlis“, „Santariškės“, „Du gaideliai“,  „Geniukų kalvė“,  „Jovarėlis“, „Strazdelis“, „Žemyna 1”, „Pelėda“, „Švelnukas“, „Gilužis 2”, „Vėjelis”.


„Mažylių“ turo tvarkaraštis (Kovo 19 d.):

I etapas – 10:30 val.

Dalyvauja: „Pelėda“, „Justinukas“, „Vaduva/Pabiručiai“, „Mažylis“, „Spygliukas“, „Pušaitė“, „Vilija“, „Gabijėlė“, „Vandenis“, „Ąžuolas/Žiedas“, „Žemyna“, „Viltenė“, „Lokiukas/Augu eco Dūzginėlis“, „Sadutė“, „Drevinukas/Ozas“, „Žiogelis/Prancūzų licėjus“. 

II etapas – 12:30 val.

Dalyvauja: „Strazdelis“, „Nykštukas/Aušra“, „Želmenėliai“, „Pakalnutė“, „Gelvonėlis“, „Riešutėlis“, „Švelnukas“, „Žilvitis“, „Rasa“, „Puriena“, „Žibutė“, „Papartis“, „Kodėlčiukas“, „Santariškės“, „Vėrinėlis/Salininkai“, „Gluosnis/Rytas“.

III etapas – 14:30 val.

Dalyvauja: „Bitutė“, „Skroblinukas“, „Gilužis“, „Vėjelis“, „Pilaitukas“, „Geniukų kalvė“, „Pipiras“, „Jovarėlis“, „Jurginėlis“, „Rūta“, „Aušrelė“, „Gėlynas“, „Žilvinėlis“, „Du gaideliai“, „Ramunėlė“.

Naujienų sąrašas