Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Šeškinės vidurinę drebino Darželių čempionato aistros

2011 03 22 Paulius Cubera
Jaunieji krepšininkai aikštėje save atiduoda 100-u procentu.
Nuotr. autorius: S.Čirbos nuotr.

Šeštadienį (03 19) Šeškinės vidurinėje mokykloje vyko SKM Darželių čempionato antinų turo Justiniškių grupės varžybos. Rungtynes žaidė net penkios komandos, iš viso vyko dešimt susitikimų.

Geriausiai pasirodė "Vilijos" darželis, dvi rungtynes laimėjęs, o dar dvi sužaidęs lygiosiomis. Antrą vietą pasidalijo "Nykštuko" ir "Aušros" darželiai. "Nykštukas" taip pat laimėjo dvi rungtynes, tačiau kitas dvi pralaimėjo. "Aušra" po vienas rungtynes laimėjo ir pralaimėjo, o kitas dvi sužaidė lygiosiomis. Trečią vietą pasidalijo "Justinuko" ir "Strazdelio" darželio vaikai. Abu darželiai laimėjo vienas, pralaimėjo dvi bei vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis.

Varžybos sutraukė daugybę žiūrovų, salėje beveik kaip sostinės "SIEMENS ARENOJE" gaudė sirgalių pučiamos dūdos, skambėjo vaikiška muzika. Tarp jaunųjų sportininkų vyko bekompromisė, tačiau draugiška kova - netrūko gražių epizodų, prasiveržimų, matėme ir ne vieną taiklų tritaškį metimą. Viso renginio metu salėje vyravo puiki nuotaika bei atmosfera. Po varžybų dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

Visi rezultatai:

Estafetės rungtis:

Justinukas 2:2 Aušra

Vilija 2:2 Strazdelis

Justinukas 3:2 Nykštukas


Krepšinio rungtynės:

Nykštukas 12:16 Vilija

Justinukas 14:32 Strazdelis

Aušra 12:32 Nykštukas

Aušra 18:18 Vilija

Nykštukas 8:19 Strazdelis

Justinukas 8:14 Vilija

Aušra 24:22 Strazdelis

 

Grupės lyderiais  su 10 taškų tapo "Vilijos" darželio vaikai. Antoje vietoje rikiuojasi po 8 taškus turintys "Aušros" ir "Nykštuko" darželiai, trečioje su 7 taškais - "Justinuko" ir "Strazdelio" auklėtiniai.

Visos dalyvavusios komandos turės galimybę atsirevanšuoti arba pratęsti pergalių kelią kitame etape. Varžybų fotogalerija SKM tinklapyje facebook`e.

Naujienų sąrašas