Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Startavo Darželių čempionato antrasis turas

2011 03 17 Paulius Cubera
Darželių čempionate į aikštę drąsiai žengia ir mergaitės.
Nuotr. autorius: S.Čirbos nuotr.

Jau sužaistos ketverios Vilniaus Darželių čempionato antrojo antinų turo rungtynės. Dvejose  triumfavo svečiai, vienas nugalėjo šeimininkai, kitas susitikimas baigėsi  kovingomis lygiosiomis.

Pirmose turo rungtynėse antradienį (03 15) Šeškinės grupėje tarp "Pelėdos" ir "Paparčio" komandų užfiksuotos kovingos ir rezultatyvios lygiosios 15:15. Estafečių rungtyse abi komandos kovėsi negailėdamos jėgų, tačiau bendras rezultatas buvo 3:1 "Pelėdos" naudai. Tėvelių viktorinoje puikiai sekėsi abiejų komandų sirgaliams, kurie pasidalijo po tašką. Krepšinio varžybos vyko labai atkakliai, "Paparčio" vaikai sugebėjo išlyginti rezultatą ir išvykoje išplėšė lygiasias.

Kitose grupės rungtynėse "Kodėlčiuko" komanda svečiuose irezultatu 16:6 škovojo puikią pergalę  prieš "Purienos" sportininkus. Estafečių rungtyse abi komandos pasirodė puikiai ir rezultatas buvo 2:2. Per pertrauką viktorinos rungtyje aktyvesni buvo "Kodėlčiuko" tėveliai ir uždirbo komandai tašką. Prasidėjus krepšiniui išryškėjo "Kodėlčiuko" pranašumas, aukštesni ir fiziškai stipresni svečių krepšininkai taikliau atakavo krepšį ir po pirmųjų porų dvikovos rezultatas buvo 7:2, po antrųjų - 10:3. Na o pergalę įtvirtino trečioji "Kodėlčiuko" krepšininku pora, laimėjusi dvikovą 6:3, bendras rezultatas 16:6 svečių naudai.

Fabijoniškių grupės varžybose pergale namuose džiaugėsi jaunieji "Vėrinėlio" krepšininkai rezultatu 7:6 įveikę "Jovarėlio" komandą. Treneris Vytautas Zapalskis teigė, kad "Jovarėlio komandai koją pakišo neįprastai minkšti kamuoliai, kurie krito iš rankų", tačiau treneris tuo pat metu pasidžiaugė šeimininkų svetingumu: "visi vaikai gavo dovanų sulčių, be to, esu labai dėkingas Vėrinėlio direktorei ir kolektyvui už pagalbą organizuojant rungtynes".

Žirmūnų grupėje gana nerezultatyviose rungtynėse "Pipiro" komanda rezultatu 5:4 svečiuose nugalėjo "Žvangučio" jaunuosius sportininkus. Audringai palaikomi "Žvangučio" vaikai įnirtingai priešinosi, tačiau "Pipiras" nepasidavė. Viktorinos rungtyje tašką išplėšė svečių komandos tėveliai, kaip vėliau paaiškėjo, tai ir nulėmė dvikovos baigtį.

"Pipiro" treneris Žydrūnas Kuodis teigė, kad "varžybos buvo labai sunkios, vaikai pavargo, tačiau pasiekė pergalę. Noriu labai padėkoti Žvangučio darželiui už šiltą priėmimą ir gerą nuotaiką".

Šiandien vyks dar vienerios antrojo turo kovos. Šeškinės grupėje 18:00 "Bitutė" namuose priims "Žilvitį".

Ryt (03 19) bus sužaisti 4 susitikimai. Pilaitės grupėje 17:00 "Gilužis" priims "Pilaituką", Lazdynų grupėje 17:00 "Spygliukas" namuose varžysis su "Pakalnute", Naujamiesčio grupėje taip pat 17:00 "Viltenė" priims "SKroblinuką", o Naujininkų grupėje tuo pat metu "Gervelė" namie žais su "Želmenėliais".


Naujienų sąrašas