Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Startuoja jubiliejinis „Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionatas 2018” (informacija tėveliams)

2018 03 07 SKM.lt

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

Kovo 17–18 dienomis Vilniuje prasidės jau penktasis mažiausių šalies krepšininkų „Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionatas 2018”.  Pirmenybių turai taip pat vyks Kaune, Marijampolėje, Klaipėdoje, Alytuje ir Utenoje, o Nacionaliniai darželinukų finalai dėmesį kaustys Jonavoje, kur tuo pat metu vyks ir Nacionalinės krepšinio lygos „Mezon–NKL” finalinis ketvertas.

„Mantinga–Lietuvos darželinukų čempionate 2018” dalyvaus apie 2 500 vaikų iš 120 darželių.

Vilniuje varžysis tik Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) trenerių treniruojamos darželių komandos (64).

Pagal adaptuotas krepšinio taisykles vykstančiose rungtynėse vaikai žaidžia mažesnėse aikštėse, meta į mažesnius krepšius, o aikštėje žaidžia „2x2”. Vieno darželio komandą sudaro 10 arba daugiau vaikų.

Visų dalyvių laukia  „Mantinga”, „VitirON“ ir „Vichy“ dovanos, o pertraukose tarp rungtynių tėvelių stebimą reginį paįvairins didžiausio lietuviško degalinių tinklo EMSI ir nepakartojamas pramogas šeimai užtikrinsiantys „Apollo” boulingo prizai.

Informacija SKM darželinukų tėveliams

Kovo 17 dieną, šeštadienį, Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) didžiojoje salėje (Studentų g. 39) varžysis mažiausi SKM krepšininkai. Krepšinyje pirmuosius žingsnius žengiantys vaikučiai varžysis estafetėse. Šiame ture nugalėtojai paaiškės tą pačią dieną.

Kovo 18 dieną, sekmadienį, toje pačioje LEU salėje vyks „Dičkių“ (vyresniųjų/priešmokyklinukų) turas. Jame vaikai žais krepšinį „2x2, sekmadienį įvyks 4 etapai, kuriuose varžysis 64 komandos. Pogrupiuose mažieji krepšininkai išsiaiškins, kurios 32 komandos keliaus į BC „Lietuvos ryto” taurę, o kurios rungsis „Šimtmečio” taurėje.

Kokiai amžiaus grupei („Dičkių” ar „Mažųjų”), kokiai komandai priklauso jūsų mažasis krepšininkas, kuriuo metu jį atvežti į LEU  krepšinio salę, su kokia apranga reiks žaisti? Apie šiuos ir kitus aktualius klausimus informaciją tėveliams suteiks mažojo krepšininko treneris.

Vilniaus regiono tvarkaraštis:

2018 m. kovo 17 d. – „Mažylių turas”

2018 m. kovo 18 d. – „Reguliariojo sezono rungtynės”

2018 m. balandžio 8 d. – BC „Lietuvos ryto” bei „Šimtmečio” taurė

2018 m. balandžio 22 d. – Vilniaus miesto finalinis „Top 16“ etapas

SKM Darz final 23

Naujienų sąrašas