Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Stipriausias Vilniaus darželis – „Puriena“

2015 04 19 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
Naudingiausiais čempionato žaidėjais tapo „Purienai“ atstovavę dvynukai Marius ir Darius Lupeikiai.
Nuotr. autorius: E. Kniežausko
Balandžio 19 dieną prekybos ir pramogų centre „Ozas“ įvyko linksmiausias ir beprotišką emocijų audrą sukėlęs Vilniaus darželių čempionato finalas, kuriame triumfavo Karolio Griškaus darželis „Puriena“, finalinėje kovoje įveikęs praėjusių dviejų metų čempionus – „Strazdelio“ darželį.

Iš viso sekmadienio popietę dėl pajėgiausio Vilniaus darželio vardo rungėsi 10 komandų. Didžiajame finale susitiko lygiaverčiai varžovai – tai K. Griškaus „Puriena“ ir Gedimino Bražionio „Strazdelio“ krepšininkai. Šios komandos grupių varžybose nepatyrė nė vieno pralaimėjo ir į pusfinalius pateko savo sąskaitoje turėdamos po keturias pergales.

Pasibaigus sunkioms rungtynėms pergalę išplėšė ir aukso spalvos medaliais pasidabino darželio „Puriena“ jaunieji krepšininkai rezultatu 7:4. Abu darželiai finalininkai gins Vilniaus miesto garbę Lietuvos darželių čempionate, kuris įvyks Panevėžyje gegužės 23 d.

Naudingiausias čempionato žaidėjais buvo išrinkti auksinei ekipai atstovavę dvynukai – Marius ir Darius Lupeikiai.

 [foto_2]
Čempionai neslėpė gerų emocijų.
Nuotr. E.Kniežausko
  Darželių čempionato turnyrinė lentelė(Top-10 rezultatai 6-8 etapuose)(spauskite nuorodą)

Po įspūdingo pasirodymo čempionų treneris negailėjo šypsenos ir sakė: „Emocijos pačios sufleruoja. Labai džiaugiuosi ir nuotaikos labai geros. Nežinojau, ką reiškia būti čempionu darželinukų krepšinyje. Dabar jau žinau. Labai noriu padėkoti tėveliams už entuziazmą, be vedimo į treniruotes ir varžybas tikrai nieko nebūtų. Taip pat dėkoju organizatoriams“.
K.Griškus atviravo, kad su treneriu G.Bražioniu buvo tikrai sunku kovoti: „Manau, galėjo laimėti bet kas, čia yra tarsi monetos metimas. Šiandien „Purienai“ ji iškrito sėkminga. Fortūna mus lydėjo, nes be jos tikrai negalima laimėti darželio čempionato. Teisėjai finalinėse rungtynėse privertė žaisti tikrą krepšinį, rezultatai ir pusfinalyje ir finale buvo apylygiai“, - džiugiai kalbėjo „Purienos“ treneris.

Po pirmosios šio sezono nesėkmės „Strazdelio“ treneris taip pat pasidalino mintimis: „Trečiajame mes jau atsilikinėjome ir prasidėjo spaudimas, jis mums padarė labai didelę įtaką, nesusitvarkėme, - sakė strategas. – Motyvavau vaikus visą sezoną. Aiškinau, kad turime būti patys geriausi ir antra vieta yra negerai. Patyrėme pirmąjį pralaimėjimą, bet vaikai viską suprato, dalyvausime Lietuvos darželių čempionate ir tikiuosi turėsime galimybių atsirevanšuoti“, - tikslus dėstė „Strazdelio“ strategas G.Bražionis.

Trečiosios vietos laimėtoju tapo Mantas Mudėnas ir jo darželis „Mažylis“:  „Buvo džiugu, kad abu mano darželiai kovojo dėl titulo. Žinojau, kad gausime medalį, bet jaučiausi labai keistai, nežinojau ką po pralaimėjimo pasakyti tėveliams. Dėl pergalės mažajame finale džiaugiuosi, bet ir liūdžiu dėl kito darželio“.

Mažojo finalo kovoje darželis „Mažylis“ 2 taškų nugalėjo „Želmenėlio“ krepšininkus rezultatu 5:3.

Šventės akimirkas galima rasti „Facebook“ socialinio tinklo svetainėje.
  [foto_3]
Finalinių rungtynių metu darželinukus palaikė  būrys sirgalių.
Nuotr. E.Kniežausko


Dėkojame puikiai mažuosius krepšininkus palaikiusiems tėveliams ir nuostabiosioms krepšinio klubo „Lietuvos rytas“ šokėjoms, kurių dėka čempionatas buvo dar gražesnis! Su nekantrumu laukiame kito Vilniaus Darželių čempionato sezono!
 


Renginio metu jaunuosius krepšininkus atgaivino natūralaus mineralinio vandens gamintoja TICHĖ ir gerą nuotaiką skleidė linksmieji TICHĖ's herojai – Meškis ir Kiškis.

Naujienų sąrašas