Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Strazdelio“ krepšininkai antrąkart iš eilės tapo čempionais

2014 05 10 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
Antrus metus iš eilės aukso spalvos medaliais pasidabino G. Bražionio „Strazdelio“ darželio auklėtiniai.
Nuotr. autorius: A. Dvariono

Gegužės 10 d. „X-Planet“ žaidimų aikštelėje, esančioje prekybos centre „Ozas“,  įvyko beprotiškiausias ir analogų pasaulyje neturintis  darželių čempionato finalas, kuriame antrąkart iš eilės triumfavo Gedimino Bražionio „Strazdelio“ darželio auklėtiniai.

Didžiajame finale susitiko lygiaverčiai varžovai – tai Tomo Urbelionio „Justinuko“ ir, jau minėti, G. Bražionio „Strazdelio“ krepšininkai.

Iki pat paskutinės lemiamos kovos minutės tvyrojo įtampa ir niekam nebuvo aišku, kas taps nugalėtojais. Nepaisant „Justinuko“ krepšininkų išlyginto rezultato paskutinėmis dvikovos minutėmis, G. Bražionio auklėtinių užsispyrimas ir keli taiklūs metimai  nulėmė rungtynių baigtį.

Antrus metus iš eilės „X-Planet“ darželių čempionato nugalėtojais tapo G. Bražionio krepšininkai. Vicečempionų titulas atiteko T. Urbelionio jauniesiems sportininkams. Laikydamas čempionų taurę rankoje, Sostinės krepšinio mokyklos treneris G. Bražionis džiaugėsi laimėjimu:

„Daug dirbome ir siekėme būti patys geriausi. Šiais metais buvau išsikėlęs tikslus, kad į finalinį aštuonetą patekti turi du darželiai iš mano trijų ir taip pat laimėti pirmąją vietą. Tikslai buvo įgyvendinti dar geriau, kadangi į finalą pateko visi trys darželiai ir laimėjome čempionų taurę“. Nugalėtojų treneris prisipažino, kad finalinėje dvikovoje buvo nemažai streso.

[foto_2]
K. Griškaus auklėtiniai užėmė 3 vietą.
Nuotr. A. Dvariono
 

„Trenerio Tomo Urbelionio vaikai buvo taip pat labai gerai paruošti ir varžybos klostėsi sunkiai. Tačiau fortūna visgi buvo mūsų pusėje“,  - šypsodamasis teigė G. Bražionis. 

Mažajame finale Karolio Griškaus „Puriena“ įveikė Tomo Gaško „Švelnuką“ ir pasidabino bronzos spalvos medaliais.

„Iš tikrųjų labai smagu, kad gavome apdovanojimą ir iš čempionato išeiname ne tuščiomis. Turėsime atsiminimą. Su šiais vyrais dirbau du metus ir tikrai galiu pasakyti, kad tai stiprus darželis, - sakė Karolis. – Pusfinalyje pralaimėjome „Strazdeliui“, kurie ir tapo čempionais.“

Iš viso finaliniame etape varžėsi aštuonios darželinukų ekipos. Pirmosios iš kovų pasitraukė „Drevinuko“ (K. Griškaus) ir „Bitutės“ (G. Bražionio) komandos. Į pusfinalį nepateko Šarūnės Valinskaitės „Pilaituko liūtukai“ ir G. Bražionio „Žilvičio“ auklėtiniai.

Poz.KomandaTreneris
1 Strazdelis
G. Bražionis
2 Justinukas
T. Urbelionis
3 Puriena
K. Griškus
4 Švelnukas T. Gaškas
 5-6 Žilvitis
G. Bražionis
 5-6 Pilaituko liūtukai
Š. Valinskaitė
 7-8 Drevinukas
K. Griškus
 7-8
Bitutė
G. Bražionis

Pirmosios ir antrosios vietų laimėtojai iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos darželių krepšinio čempionate, kuris vyks gegužės 24 d. Kaune,  Arvydo Sabonio krepšinio centre.

Darželių čempionatą globoja Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ inicijuotas projektas www.judekim.lt. Kiti čempionato rėmėjai: „Haribo“, „Nestle Aquarel“, „Babycenter“, „X-Planet“, „Ozas“.


 

Naujienų sąrašas