Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Tėveliai po SKM darželinukų Kalėdų: „Svarbiausia – pradžiuginti vaikus“

2019 12 10 SKM.LT

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) šventiniai renginiai startavo darželinukų Kalėdų fiesta. Mažiausi mokyklos auklėtiniai linksminosi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) sporto centre ir buvo apdovanoti Kalėdų Senelio ir Snieguolės dovanomis.

FOTOGALERIJA

„Šventė buvo skirta mūsų darželinukams, kurių šiemet turime beveik 2000. Tuo taip pat turime pasidžiaugti. Manau, viskas pavyko – šeimos patenkintos, laimingos. Vaikai gavo pačias gražiausias SKM žiemines kepures. Taip pat norėtume padėkoti ekologiškiems AUGA produktams, „VitirON KIDS“ vitaminams, „Baltijos Amerikos klinikai“ ir „Maximai“, – sakė SKM treneris, renginių organizatorius Aivaras Girčys.

„Šventė vaikams buvo tikrai pilna įspūdžių – nuotaikinga, visi užsidegę, linksmi, gavo dovanų, kas irgi labai svarbu (šypsosi). Sūnus labai laukė šios šventės ir, manau, nenusivylė. Sūnus į treniruotes visuomet eina noriai, visada laukia, kada bus krepšinis ir treneris Gediminas (Bražionis, – aut. pastaba)“, – įspūdžiais dalijosi viena iš SKM bendruomenės mamyčių.

„Daug žmonių, bet nesijautė, kad būtų grūstis. Vaikams buvo sugalvotos įdomios užduotys, matėsi, kad vaikams tikrai smagu. Sūnus sakė, kad dovanos puikios. Pabūti su šeima, vaikais, juos pradžiuginti – tai turbūt ir yra svarbiausia“, – kalbėjo SKM šeimos tėtis.

„Dukra lanko krepšinį pirmus metus, sūnus – jau net nesuskaičiuoju. Dabar jis antrokas. Dabar būna daugiau rungtynių. Viskas patinka, viskas smagu. Jaučiasi, kad jis patobulėjo“, – kalbėjo abi savo atžalas į geriausią Lietuvos krepšinio mokyklą leidžiantis tėtis.

Jau rytoj, trečiadienį, prekybos centre „Ozas“ įvyks pradinukų Kalėdos, o sekmadienį, gruodžio 15 d., vyriausi SKM krepšininkai gražiausias metų šventes kartu su komandos draugais švęs Mykolo Romerio universiteto ir VGTU sporto salėse.

 

Naujienų sąrašas