Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

V. Gumbis – sėkmingai trenerio karjerą pradedantis SKM auklėtinis

2018 07 21 Martynas Malinauskas, SKM.LT

Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Visvaldas Gumbis kartu su Nerijumi Urbelioniu  yra pirmieji Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) treneriai, kurie dar visai neseniai patys buvo SKM auklėtiniai ir mokėsi oranžinio kamuolio paslapčių Svajonių krepšinio mokykloje.

V. Gumbiui vos 21-eri, tačiau debiutinis 2017–2018 m. sezonas trenerio poste jam buvo itin sėkmingas. Visvaldo vadovaujami mažieji „Žilvičio“ krepšininkai  Vilniaus darželinukų etape iškovojo vicečempionų titulą, pateko į Nacionalinį finalą ir jame užėmė 6 vietą (aukščiausia pozicija tarp Vilniaus darželių). 2018 m. čempionato kovas pradėjo net 2500 vaikų iš 120 Lietuvos darželių, o finaliniame etape vietą iš viso pelnė 13 komandų.

„SKM treneriai — patys linksmiausi! Treniruotėse patiriama labai daug emocijų, žaidžiame daug įdomių žaidimų ir atliekame įvairius pratimus. Stiprėjama ne tik fiziškai bet ir psichologiškai. Vaikai išmoksta gerbti kitus, turėti savo nuomonę bei bendrauti su draugais“, – apie kasdieninį savo darbą SKM.LT svetainei kalbėjo V. Gumbis.

 

SKM treneris artėjančiame 2018–2019 m. sezone toliau ugdys jaunąją Lietuvos sostinės krepšininkų kartą ir sieks aukštojo mokslo diplomo – Visvaldo laukia ketvirtasis kursas Lietuvos edukologijos universitete (LEU), kur jaunasis krepšinio specialistas kremta kūno kultūros mokslus Sveikatos ir sporto fakultete.  

„Filmuotis man labai patiko. Tai buvo nauja patirtis bei įspūdžiai. Buvo nesunku, nes su rubrikos autoriumi Martynu Malinausku kartu darbavomės SKM vasaros stovykloje, tad ledų pralaužti jau nereikėjo. Be to, klausimai buvo tikrai įdomus!“, – apie filmavimąsi rubrikoje „60 sek. su SKM treneriu“ sako V. Gumbis.

Per artimiausią minutę sužinosite V. Gumbio darbo su vaikais sėkmės paslaptį, jo favoritus NBA lygoje ir didžiausią svajonę. Treneris taip pat atskleis savo vardo reikšmę ir pateiks prognozę, kurią vietą 2019 m. pasaulio čempionate užims Lietuvos rinktinė.

DAUGIAU APIE SKM TRENERĮ VISVALDĄ GUMBĮ

REGISTRACIJA Į SKM ATVIRŲ DURŲ DIENAS

 Visvaldo koliazas 2018 07 21

 

Naujienų sąrašas