Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„X-Planet“ darželinukų čempionate kovas dėl aukso toliau tęs 20 komandų

2013 04 14 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
Savaitgalį paaiškėjo dar 8 komandos, kurios susitiks atkrintamajeme čempionato etape.
Nuotr. autorius: S. Čirbos

Balandžio 13 ir 14 dienomis „X-Planet“ darželių čempionate įvyko III ir IV turo rungtynės bei galutinai paaiškėjo, kurios komandos kovos atrintamosiose varžybose, įvyksiančiose balandžio 20 d.

Tai dar ne viskas, kas visą būrį žiūrovų, susirinkių į Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto salę, džiugino praėjusį savaitgalį.

Jėgas „Mažylių“ ture išbandė ir patys jauniausi Sostinės krepšinio mokyklos auklėtiniai, kurių amžius - 5 metai!

Šeštadienį vykusiame „Mažylių“ ture vaikai varžėsi kiek kitaip - jų laukė estafetės.

Pirmoje rungtyje „mažyliai“ turėjo nešti kamuolį ir įdėti jį į lanką, antroje estafetėje jauniesiems darželinukams teko bėgti varantis kamuolį  aplink kuoliukus, o trečioje - mesti į krepšį.

[foto_2]
„Mažylių“ ture dalyvavo vos 5 metų sulaukę darželinukai.
Nuotr. S. Čirbos
 

Pirmojoje estafetėje greičiausi buvo Dainiaus Jurgučio „Vilijos“ ir „Vėrinėlio“ darželių jungtinės komandos dalyviai. Užduotį jie įveikė per 47, 89 sekundes.

Antroje ir trečioje rungtyse neįveikiami  buvo Šarūnės Valinskaitės mažieji krepšininkai, atstovavę „Pilaituko“ darželį. Pirmąją atkarpą jie įveikė per 1 min. 05 sek., o antrąją - 1 min. 18 sek.

Iškart po „Mažylių“ pasirodymo startavo „X-Planet“ darželių III turas. Trijose grupėse (5, 6, 9), kaip ir įprastai, susirugė po 4 komandas.

Penktoje grupėje išsiaiškinę, kurie stipresni,  1-2 vietas pasidalino ir į atkrintamąjį etapą pateko M. Mudėno „Mažylio“ ir V. Zapalskio „Jovarėlio“ auklėtiniai.

Poz.
 Komanda
 1  „Mažylis“ (M. Mudėnas)
 2  „Jovarėlis“ (V. Zapalskis)
 3  „Saulėgrąža/Rytas“ (A. Budrevičiūtė)
 4

 „Gelvonėliai“ (D. Jurgutis)


Šeštoje grupėje aiškią lyderių poziciją užėmė G. Bražionio „Bitutės“  darželinukai, o greta jų išsirikiavo Ž. Kuodžio „Pipiro“ krepšininkai.

Poz.
 Komanda
 1  „Bitutė“ (G. Bražionis)
 2  „Pipiras“ (Ž. Kuodis)
 3  „Pasakaitė“ (G. Rutkauskas)
 4  „Pabiručiai“ (M. Ambraška)


Devintoje grupėje sužibėjo Tomų duetas: į kitą etapą, surinkę po lygiai taškų, pateko Tomo Gaškos „Švelnuko“ ir Tomo  Urbelionio „Justinuko“ darželinukai.

Poz.
 Komanda
 1-2  „Švelnukas“ (T. Gaškas)
 1-2  „Justinukas“ (T. Urbelionis)
 3-4  „Pilaitukas II“ (Š. Valinskaitė)
 3-4  „Pušaitė II“ (V. Dobrovolskis)


Balandžio 14 d. prekybos ir pramogų centre „Ozas“ pirmąjį čempionato etapą užbaigė paskutinioji darželinukų grupė. Taikliausi šį kartą ir vėl buvo Š. Valinskaitės auklėtiniai - „Pakalnutės“ ir „Spygliuko“ darželių jungtinė komanda. Greta jų į kitą etapą žengė M. Mudėno „Skroblinuko“ krepšininkai.

Šarūnės Valinskaitės komentaras. Varžybų metu pakalbinta SKM trenerė tiesiog tryško geromis emocijomis: „Sekasi labai gerai. Dvi rungtynes laimėjome, liko dar vienos.

Emocijų labai daug tiek man, tiek vaikams. Tikrai labai smagi šventė“, - šypsenos nestokojo Š. Valinskaitė.

Pertraukos metu savo jėgas išbandė tėvelių ir mamyčių komandos. Joms teko rimta užduotis - pataikyti kuo daugiau taiklių metimų į darželinukų krepšius. Labai mažai atsilikusios mamytės rezultatu 5:7 nusileido taiklumu pasižymėjusiems tėveliams. 

   [foto_3]
Š. Valinskaitės darželinukai keliauja į kitą etapą.
Nuotr. S. Čirbos

Vienas iš tėvelių po dvikovos sakė: „Manau, viskas labai šaunu, graži šventė, vaikams linksma, tėveliams taip pat“, - kalbėjo „Jurginėlio“ darželį palaikęs tėvelis Deimantas. Surengtoje dvikovoje kartu su jungtine tėvelių komanda žaidęs tėvelis džiaugėsi, kad pirmą kartą gyvenime laimėjo medalį.

Poz.
 Komanda
 1  „Pakalnutė/Spygliukas“ (Š. Valinskaitė)
 2  „Sroblinukas“ (M. Mudėnas)
 3  „Jurginėlis“ (T. Gaškas)
 4  „Atžalėlės“ (V. Dobrovolskis)


Balandžio 20 d. visos komandos, patekusios į kitą etapą, susitiks atkrintamosiose varžybose ir sieks laimėti kelialapius į finalą.

Daugiau informacijos apie „X-Planet“ darželių čempionato tvarkaraštį, turnyrines lenteles ir rezultatus galite rasti ČIA .

Naujienų sąrašas