Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„X-Planet“ darželių čempionate triumfavo „Strazdelio“ krepšininkai

2013 05 20 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
G. Bražionio „Strazdelis“ įveikė visus varžovus ir tapo čempionais.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Gegužės 18 dieną prekybos centre „OZAS“ finišavo analogų visame pasaulyje neturintis ir pačius mažiausius krepšinio žaidėjus pritraukiantis „X-Planet“ darželių čempionatas, kurio metu nugalėtojų taurė buvo įteikta Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) trenerio Gedimino Bražionio treniruojamiems „Strazdelio“ darželio auklėtiniams.

Finalinėse kovose, kuriose susitiko 8 pačios stipriausios Vilniaus dareželių ekipos, netrūko aistrų ir gerų emocijų.
 
Įpusėjus kovoms, keturioms darželių komandoms - „Vilijai“ (D. Jurgutis), „Pilaitukui“ (Š. Valinskaitė), „Gilužiui“ (Š. Valinskaitė) ir „Želmenėliams“ (M. Mudėnas) teko pasitraukti iš kovų.

Pusfinaliuose susitiko likusios keturios komandos - Pauliaus Šermukšnio „Pelėdos“, Gedimino Bražionio „Strazdelio“, Roko Kasparavičiaus „Kodėlčiuko“ bei Šarūnės Valinskaitės „Pakalnutės“ ir „Spygliuko“ jungtinės komandos.

Mažajame finale dėl trečių-ketvirtų vietų „Pelėdos“ auklėtiniai po itin atkaklios kovos rezultatu 9:8 nugalėjo „Pakalnutės“ ir „Spygliuko“ jungtinę komandą ir pasipuošė branzos spalvos medaliais.
 
[foto_2]
T. Balnionis džiaugiasi „Pelėdos“ darželio užimta III vieta.
Nuotr. S. Čirbos

 
Tėvelio komentaras. „Labai džiaugiuosi, kad mano dukra, „Pelėdos“ darželio atstovė, pateko su savo komanda į mažojo finalo varžybas“, - sakė Tomas Balnionis.
 
Anot „Pelėdos“ auklėtinės tėvelio, vaikams tai dviguba šventė - jie gavo medalius ir parodė, ko išmoko per visus metus.

„Dėkoju visiems organizatoriams, kad tokioje gražioje vietoje ir tokią gražią dieną surengė tokią šventę“, - sakė T. Balnionis.
Dėl čempionato nugalėtojų titulo didžiajame finale varžėsi R. Kasparavičiaus ir G. Bražionio mažieji krepšininkai. Nepaisant atkrintamosiose varžybose patirto pralaimėjimo „Kodėlčiuko“ krepšininkams, finalinėje kovoje G. Bražionio „Strazdelis“ sugebėjo įtikinamu rezultatu 8:4 įveikti R. Kasparavičiaus darželinukus ir pasidabino aukso medaliais. „Kodėlčiuko“ krepšininkams ir treneriui Rokui Kasparavičiui atiteko garbinga 2-oji vieta. 
 

Iš pirmų lūpų (Gediminas Bražionis). „Emocijos labai, labai didelės ir gražios. Smagu, kad vaikai atidavė visas jėgas ir jų palaikyti atvyko gausus būrys tėvelių“, - savo džiaugsmo nespėlė G. Bražionis.

Anot SKM trenerio, jo komanda pasiekė senai užsibrėžtą tikslą: „Su kai kuriais vaikais to siekėmė tris, su kitais du metus, o kiti į mūsų gretas atėjo tik šiemet“.

„Strazdelio“ treneris negailėjo gerų žodžių, kalbėdamas apie R. Kasparavičiaus „Kodėlčiuko“ darželinukus: „Rokas yra geras ir drausmingas treneris, todėl jo vaikai taip pat tuo pasižymi“.
   [foto_3]
G. Bražionio „Strazdelis“ įveikė R. Kasparavičiaus „Kodėlčiuką“.
Nuotr. S. Čirbos
 
G. Bražionis prisipažino, kad finale norėjo susitikti su savo kolegos R. Kasparavičiaus ekipa: „Atkrintamosiose varžybose mes rungėmės vienoje grupėje ir vos keliais taškais nusileidome „Kodėlčiuko“ auklėtiniams bei likome antri. Labai norėjau pasiekti revanšą ir galiausiai pavyko tai padaryti, todėl jaučiuosi padaręs viską bei nepralaimėjęs nė vienam darželiui“, - užtikrintai kalbėjo SKM treneris.
 
Turnyrinė čempionato lentelė
 
[foto_4]
 
Darželių čempionato nugalėtojai buvo apdovanoti taure, aukso spalvos medaliais, pasipuošė čempionų marškinėliais, jėgoms ir gerai savijautai palaikyti gavo skaniausių pasaulyje „Marsiečių“ vitaminų. Taip pat visi prizininkai buvo apdovanoti atitinkamos spalvos medaliais, diplomais ir rėmėjų įsteigtomis dovanomis - „Haribo“ guminukais bei vaikų taip mėgstamu „Nestlé Aquarel“ vandeniu.

Visas rungtynių akimirkas galite rasti  mūsų gerbėjų socialiniame tinkle „Facebook“ .

Naujienų sąrašas