A. Gronskio vadovaujama „SKM-I Ledvance“ – U13 EYBL turo Latvijoje čempionai!

2023 11 06

Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) sėkmingai startavo Arvydo Gronskio vadovaujama „SKM-I Ledvance“ ekipa.  Sostinės krepšininkai pirmajame U13 elito ture Latvijoje iškovojo visas 5 pergales ir į Lietuvą grįžo iškovoję čempionų vardus.

Penktadienį „SKM-I Ledvance“ 63:57 nugalėjo „Ridzene“ (Latvija) krepšininkus ir 71:36 nesunkiai įveikė „Ogre“ (Latvija) pasipriešinimą.

Šeštadienį A. Gronskio auklėtiniai 50:36 palaužė Valmieros BVBS (Latvija) komandą ir 46:36 įveikė Helsinkio „Torpan Pojat“ (Suomija).

Sekmadienį čempionai savo pasirodymą vainikavo  49:30 įveikdami „VKM-I“ krepšininkus.

STATISTIKA

Iš viso „SKM-I Ledvance“ pelnydavo po 55,6 taško, o į savąjį praleisdavo tik 39.

Naudingiausiu turnyro žaidėju tapo Jonas Kaziulionis. „SKM-I Ledvance“ lyderis vos per 14,11 min. vidutiniškai pelnydavo 11,6 taško ir perimdavo net po 4,2 kamuolio ir atkovodavo 3,2 kamuolio ir fiksavo 11,6 efektyvumo balo vidurkį.

Jam puikiai talkino Rytis Milius, kuris pasižymėjo 8,2 taško, 7 atkovotų kamuolių ir 11,2 naudingumo balų vidurkiais.

Jonas Kaziulionis 2023 11 06

Reguliarųjį EYBL sezoną sudaro trys turai. Geriausiai pasirodžiusios komandos dėl pagrindinių sezono apdovanojimų kovoja finaliniame etape.

SKM garbę EYBL turnyre 2023–2024 m. sezone taip pat gina „SKM-I Aibė“ (treneris Algirdas Milonas, U14), „SKM-I Wienerberger“ (treneris Mindaugas Noreika, U15), „SKM-I Ereliai“ (treneris Donatas Sabaliauskas, U16), „SKM-II Liūtai“ (treneris Rokas Kasparavičius, U16) ir „SKM-II“ (treneris Gintautas Vileita, U17).

EYBL – vienintelis ir didžiausias jaunimo krepšinio čempionatas Europoje, kuris yra sertifikuotas Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA).