Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

A. Milono ekipa EYBL ture Minske užėmė 6-ąją vietą

2014 11 21 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
SKM jaunučių ekipa bendroje įskaitoje liko šeštoje vietoje.
Nuotr. autorius: SKM.lt

Tris dienas trukusiame Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) ture Minske  Algirdo Milono „SKM-99-1“ ekipa užėmė 6 vietą.

Sužaidę penkias rungtynes, iš kurių tris SKM auklėtiniai lamėjo ir dvi pralaimėjo, bendroje įskaitoje SKM krepšininkai išsirikiavo 6 vietoje iš 8 galimų.

„Įspūdžiai dvejopi. Galėjome galbūt pasiekti ir geresnių rezultatų, bet šiaip tai turas buvo gana stiprus. Nebuvo nei vienos komandos, kuri nepatyrė pralaimėjimo ir iki paskutinių rungtynių nebuvo aišku, kokia komanda kokią vietą užims, – kalbėjo A. Milonas.

– Noriu pasidžiaugti paskutinėmis rungtynėmis, kuriose laimėjome prieš Kauno „Perkūno“ komandą. Niekada dar nebuvome įveikę šių krepšininkų, tačiau mano norai išsipildė ir pirmas kartas atėjo. Džiaugiuosi, kad vyrukai iš pat ryto susifokusavo rungtynėms ir labai gerai dirbo gynyboje ir trys ketvirčiai rungtynių buvo labai sėkmingi. Ketvirtame kėliny truputį paleidome varžovus, bet pabaiga vėlgi susiklostė sėkmingai mūsų komandai ir pavyko laimėti. Tai rodo, kad mes tikrai turime potencialo.“

Toliau kalbėdamas apie tai, kaip sekėsi Minske, treneris sakė: „Aišku gaila, kad nebuvo galima panaudoti visų žaidėjų aikštelėje, kai kurie tikrai mažai žaidė. Labai tikiuosi, kad kituose turuose bus kitokie varžovai ir tie vaikinai galės daugiau pasireikšti. Šitas turas buvo puiki proga pasižaisti ir įgyti daugiau pasitikėjimo, kurio prireiks rungiantis Lietuvos moksleivių krepšinio lygos trečiame divizione.

Man patiko kaip visa komanda kovojo, rado savy jėgų ir tikėjimo, ko trūkdavo seniau. Gerai į komandą įsiliejo naujokas Žygimantas Sideravičius. Neblogai startavo Liudvikas Gorišnis, stabiliai sužaidė Edgaras Šimkovič. Su kaupu mano lūkesčius pateisino Karolis Meleronka, o taipogi Rytis Žarkauskas, kaip komandos kapitonas, atliko tikrai didelį darbą. Šie žaidėjai, kurie ir sudaro komandos branduolį, parodė tikrai brandų žaidimą ir esu tuo patenkintas“.

Nepaisant to, kad netgi penkios komandos surinko vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių, viską lėmė taškų santykis.

Nr.

Komanda

Pergalės/pralaimėjimai

Rungtynės

Įmesta/praleista

Taškai

1.

Rygos „Ridzene“ (Latvija)

4/1

5

279/234

9

2.

Samaros „Region team“ (Rusija)

3/2

5

247/209

8

3.

Kauno „Perkūnas“ (Lietuva)

3/2

5

263/225

8

4.

Minsko „Meshcheryakova“ (Baltarusija)

3/2

5

268/230

8

5.

Minsko „ Tsmoki-Minsk“ (Baltarusija)

3/2

5

209/208

8

6.

Vilniaus „SKM-99-1“ (Lietuva)

3/2

5

249/254

8

7.

BS „Jekaterinburg“ (Rusija)

1/4

5

191/259

6

8.

Maskvos „Dynamo“ (Rusija)

0/5

5

182/269

5

Ankstesnė informacija

Trečioji diena (lapkričio 23)

Pasktutinę EYBL turo dvikovą SKM krepšininkai žaidė prieš Kauno „Perkūno“ ekipą. Po įtemtos kovos mūsiškams galiausiai pavyko perrašyti istoriją ir išsipildė trenerio A. Milono prieš dvikovą pasakyti žodžiai: „Kauniečių dar nesame įveikę, todėl labai norisi, kad pirmas kartas būtų rytoj“. Pirmą kartą SKM jaunučiai rezultatu 63:59 įveikė kauniečių ekipą. Rungtynėse su Kauno „Perkūnu“ rezultatyvumu ir vėl išsiskyrė ir komandą į priekį vedė Žygimantas Sideravičius, kuris pelnė 22 taškus.

Antroji diena (lapkričio 22)

Antrasis dienos mačas su Samaros krepšininkais pareikalavo iš SKM auklėtinių daug jėgų. Likus kelioms sekundėms iki rungtynių pabaigos A. Milono kariauna turėjo 2 taškų deficitą ir atrodė, kad rungtynės jau pralaimėtos, tačiau Žygimantas Sideravičius savo taikliu tritaškiu išlygino rezultatą 51:51 ir išplėšė vilniečiams pratęsimą. Įtampa išliko iki pat pabaigos. Dovydo Pinskaus pataikyti baudos metimai ir pavyzdinga gynyba garanto SKM ekipai pergalę prieš Samaros žaidėjus rezultatu 53:51.

Pirmasis dienos susitikimas su „Jekaterinburg“ komanda buvo nesėkmingas ir rungtynės bagėsi rezultatu 35:42. Po šių rungtynių treneris sakė: „Net nesinori kalbėti apie šias rungtynes, kurios turbūt pačios blogiausios šios komandos istorijoje. Tokias rungtynes norisi kuo greičiau pamiršti pasiimant pamokas“.

Pirmoji diena (lapkričio 21)

Trenerio komentaras po pirmos dienos rungtynių, kuriose buvo nusileista Rygos „Ridzene“ ekipai rezultatu 44:55, ir laimėta prieš Maskvos „Dynamo“ krepšininkus 54:47: „Pirmąsias rungtynes pradėjome neblogai, tačiau viena itin prasta mūsų atkarpa padėjo „Ridzenes“ komandai mus pavyti ir perimti iniciatyvą. Pralaimėjimą lėmė prasta kova dėl atšokusių kamuolių ir kiek vangokas žaidimas vienas prieš vieną. Antrajame dienos mače žaidėme prieš silpnesnius varžovus, aikštėje pabuvojo visi krepšininkai, tik apmaudu, kad nepavyko iškovoti pergalės kiek didesniu skirtumu. Per ateinančias dvi dienas reikia atiduoti vaikinams visas jėgas.“
 
Daugiau informacijos apie rungtynes rasite www.eybl.lv.

 

Naujienų sąrašas