Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Antrąją EYBL turnyro dieną SKM komanda pralaimėjo abi dvikovas

2016 10 29 SKM.lt

Vilniuje vykstančiame Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) turnyre SKM keturiolikmečiai pateko į duobę. Penktadienį iškovoję dvi pergales, šeštadienį Gintaro Razučio treniruojami vaikinai patyrė dvi nesėkmes.

Pirmose dienos rungtynėse SKM I-Electrolux komanda rezultatu 49:52 pralaimėjo A. Sabonio KC komanda iš Kauno. Po kelių valandų vilniečiai 60:80 turėjo pripažinti Maskvos CSKA jaunimo akademijos pranašumą.

Jei rungtynėse su saboniukais mūsiškiai mobilizavosi ir likus žaisti dvi minutes priartėjo iki minimumo (47:48; 49:50), tai dvikovoje su svečiais iš Rusijos varžovai atotrūkį didino kiekviename ketvirtyje ir apie pergalę vilniečiams neleido net pagalvoti.

Dvikovoje su A. Sabonio KC geriausiai sekėsi Taurui Rimdžiui (12 tšk.) ir Kristupui Keršanskui (11 tšk.). Rungtynėse su CSKA Karolis Šepetys pasižymėjo 14, o Ernestas Stulgis 11 taškų.

Tris dienas vykstančiame turnyre varžosi aštuonios komandos iš Lenkijos, Rusijos, Italijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Be šeimininkų, Sostinės krepšinio mokyklos (Vilnius, Lietuva), varžybose dalyvauja „Next Step Academy“ (Santa Margherita Ligure, Italija), „Zorska BA“ (Zory, Lenkija), „BS CSKA“ (Maskva, Rusija), „SDJSOR NR.7-Prinemanie”, „BS Admiralteiskaya“ (Sankt Peterburgas, Rusija), A. Sabonio KM (Kaunas, Lietuva) ir V. Knašiaus KM (Klaipėda, Lietuva).

EYBL kovos vyksta Impuls krepšinio salėje, Savanorių g. 28, Vilniuje.

Naujienų sąrašas