Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Antrąją EYBL turo Lenkijoje dieną – dvi SKM-FrosTec pergalės ir pralaimėjimas

2017 01 21 SKM.lt

Šeštadienį (01.21) SKM-FrosTec vaikinai tęsė kovas EYBL turnyre Sopote (Lenkija). Trenerio Roko Kasparavičiaus kariauna per vieną dieną susitiko net su trimis varžovais. Du iš jų vilniečiai įveikė, vienam pralaimėjo.  

Rytinėje dvikovoje SKM komanda rezultatu 55:48 įveikė Armėnijos komandą „Grand Sport“. Tradiciškai rezultatyviausias komandoje buvo 15 taškų sumetęs Gytis Zaremba. Vilnietis dar atkovojo ir 11 atšokusių kamuolių. 13 taškų prie pergalės pridėjo Antanas Jokubauskas, 9 – Žygintas Dabulis.

Varžovų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Grevorgas Ghazanchyanas – 17 taškų.

Antrose dienos rungtynėse SKM-FrosTec sutiko Maskvos „Dinamo“ auklėtinius. Gynybinio tipo rungtynėse, kurios baigėsi rezultatu 38:19, pranašesni buvo Rusijos atstovai.

Verta paminėti, kad oponentų komandoje taškus pelnė tik keturi žaidėjai, o du iš jų – Pavel Savkov ir Kiril Katkov – surinko liūto dalį, atitinkamai 16 ir 15 taškų. Vilniaus komandoje rezultatyviausias su 6 taškais buvo Augustinas Mikštas.

Paskutinėse dienos rungtynėse Rokas Kasparavičius&Co vos neprisižaidė su TTU (Estija) komanda. Po dviejų ketvirčių pirmavę užtikrinta 15 taškų persvara (36:21), trečiajame Lietuvos atstovai pralaimėjo atkarpą 2:18 ir jau patys privalėjo vytis varžovus (38:39). Tiesa, paskutiniame ketvirtyje SKM vyrukai įjungė aukščiausią pavarą, laimėjo kėlinį 27:9, o rungtynes – 65:48.

Į pergalę vilniečius vedė Augustino Mikšto ir Gyčio Zarembo tandemas. Abu krepšininkai estus nubaudė sumesdami po 14 taškų. Pirmasis dar pridėjo ir 13 atkovotų kamuolių. TTU komandai C. Sengbuschas pelnė 21 tašką.    

Naujienų sąrašas