Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Elitiniame U15 EYBL ture – „SKM-I Drakonų“ triumfas!

2019 10 21 SKM.LT
„SKM-I Drakonai“ ir „SKM-II Naresta Riteriai“ sėkmingai startavo EYBL sezone
Nuotr. autorius: Elvis ŽaldarisSKM.LT

Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) ture – „SKM-I Drakonų“ triumfas. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) trenerio Karolio Čyžiaus vadovaujami vilniečiai praėjusį savaitgalį sostinėje vykusiame elitiniame U15 8 komandų turnyre iškovojo 5 pergales iš tiek pat galimų ir papildė komandos trofėjų kolekciją.

REZULTATAI, STATISTIKA

FOTOGALERIJA

„Smagu, kad po ilgesnio laikotarpio, kuomet įvairiuose turnyruose likdavome antri, pavyko iškovoti pirmąją vietą. Šį sezoną šiek tiek keičiame savo žaidimą. Džiugu, kad tie pasikeitimai jau matosi ir atsispindi aikštėje“, – bendraudamas su SKM.LT svetaine sakė „SKM-I Drakonų“ treneris K. Čyžius.

Turo nugalėtojai penktadienį 69:59 palaužė „Keila“ (Estija) bei 49:43 įveikė „Trinta“ (Rusija) atstovus. Šeštadienį SKM krepšininkai 56:45 įrodė pranašumą prieš „Runa“ (Rusija) ir 60:34 susitvarkė su Biržų atstovais. Paskutinę turnyro dieną K. Čyžiaus kariauna 66:46 finišavo pergale prieš broliškąją „SKM-II Naresta Riteriai“ komandą (treneris Ignas Pagalys).

AN8Z6991

Vienas iš „SKM-II Naresta Riterių“ lyderių Orestas Katiliauskas/E. Žaldaris nuotr.

„Riteriai“ EYBL ture taip pat pasirodė solidžiai – per 5 rungtynes iškovoję 3 pergales vilniečiai 8 komandų turnyre užėmė 5 vietą. Tokį pat pergalių ir pralaimėjimų balansą savo kraityje pasibaigus turui turėjo ir „Trinta“ bei „Falcon“ (Danija) atstovai, o aukštesnes šių komandų pozicijas lėmė geresnis taškų santykis.

„SKM-II Naresta Riteriai“ startavo pergale prieš Biržų bendraamžius (79:60), 64:53 įveikė „Runos“ krepšininkus. Šeštadienį I. Pagalio komanda 42:70 turėjo pripažinti „Trintos“ pranašumą, tačiau atsitiesė mače su „Keila“ (73:62). Kaip jau minėta, turnyrą „Riteriai“ užbaigė dvikova su „SKM-I Drakonų“ komanda (46:66).

Vis tik 3 I. Pagalio pasiektos pergalės pirmajame EYBL ture Viliuje gali tapti labai svarbios ateityje – šį sezoną dar laukia 2 EYBL turai, po kurių paaiškės stipriausios komandos, kurios rungsis finaliniame etape.

Naudingiausiu EYBL turo žaidėju Vilniuje išrinktas „Drakonų“ aukštaūgis Ernestas Matulevič. Į simbolinį penketą pateko SKM atstovai Nojus Kulieša ir Mykolas Mačiulis.

AN8Z7257

SKM direktorius Justas Jankauskas apdovanoja geriausią turo žaidėją Ernestą Matulevič ir simbolinio penketo narius/E. Žaldaris nuotr. 

Galutinė komandų rikiuotė pirmajame EYBL U15 ture Vilniuje

  1. „SKM-I Drakonai“ (5/0)

  2. KM „Žalgiris“ (4/1)

  3. „Trinta“, Rusija (3/2)

  4. „Falcon“, Danija (3/2)

  5. „SKM-II Naresta Riteriai“ (3/2)

  6. „Keila“, Estija (2/3)

  7. Biržai (0/5)

  8. „Runa“, Rusija (0/5)

Naujienų sąrašas