Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

EYBL čempionate – kelialapių dalybos į finalinius etapus

2018 03 28 SKM.lt
SKM EMSI komandos snaiperis Paulius Velutis
Nuotr. autorius: SKM.lt

Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) – kelialapių dalybos į finalinius etapus. Jame tikrai žais Sostinės krepšinio mokyklos „Warranty Expert“ (12/3, treneris Mindaugas Noreika) ekipa, kuri po 3 turų 16 komandų rikiuotėje užėmė 2 vietą ir jau gali ruoštis balandžio 19–22 d. Latvijos sostinėje Rygoje vyksiančiam U15 (2003 m. vaikinų kartos) finaliniam etapui.

Šiemet EYBL mini savo 20-mečio jubiliejų, tad būsimoje krepšinio fiestoje dalyvaus garbūs Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) atstovai. Teorines viltis tapti šios šventės dalimi dar turi SKM „Vichy“ ekipa  (8/7, treneris Algirdas Budėnas), tačiau šiai komandai reiks laukti palankių rezultatų iš šį savaitgalį vyksiančio turo Vilniuje.

EYBL čempionatuose galioja nerašyta taisyklė – norint patekti į finalinį etapą, per tris turus, kurių metu sužaidžiama 15 rungtynių, reikia laimėti bent 10 mačų.

Labai arti šio pasiekimo yra SKM EMSI (9/1, treneris Algiras Milonas) ekipa. 14-likmečiai (2004 m. kartos berniukai) artėjantį savaitgalį grumsis Rygoje vyksiančiame ture, o finalinis U14 etapas vyks pirmąjį gegužės savaitgalį Lenkijoje.  

„į Latviją vykstame be Gyčio Auruškevičiaus ir, tikriausiai, Aurimo Maščinsko. Aukštaūgių pagalbos truks ir paprakaituoti dėl pergalių trečiajame ture tikrai reiks“, – išvykos išvakarėse kalbėjo EMSI strategas.

Realu, kad būtent šioje amžiaus grupėje didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje #skmvilnius turės du savo atstovus. SKM „Capital Liūtai“ (11/4, treneris Rokas Kasparavičius) savo darbą jau atliko ir laukia palankių rezultatų iš kitų pogrupių, kurie paaiškės jau šį savaitgalį.

Galimybių patekti į finalinį etapą turi ir SKM I 17-likmečiai (7/3, treneris R. Kasparavičius). Neseniai Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) į finalinį ketvertą patekę sostinės žaidėjai analogišką pasiekimą sieks užfiksuoti ir šį savaitgalį vyksiančiame ture „Ekinstos“ salėje (Vytenio g. 46).

„Dabartinė SKM komandų situacija yra pakankamai gera. Tik gaila, kad „Vichy“ ekipai greičiausiai pritrūks tų poros brangių pergalių, kurios galėjo būti iškovotos. Prieš pat turą Vilniuje iš rikiuotės iškrito pora svarbių žaidėjų, kurie šiai komandai reiškė tikrai daug. Būtų malonu turėti EYBL jubiliejaus šventėje dvi SKM komandas, tačiau yra kaip yra. Iš „Warranty Expert“ panašaus rezultato ir tikėjomės, nes ši ekipa jau pernai pateko į pusfinalį, o šiemet gali savo pasiekimą pagerinti“, – kalbėjo SKM sporto vadovas A. Milonas.

„Artėjančiame ture Vilniuje turėtume laimėti bent pora rungtynių, tačiau to nepakaks. Reikia laimėti kuo daugiau, o geriausia – visus 5 mačus. Lengva nebus, bet bandysime kabintis“, – sakė SKM I (U17) treneris R. Kasparavičius.  

U14 SKM EMSI TVARKARAŠTIS IR REZULTATAI 

U14 SKM CAPITAL LIŪTAI TVARKARAŠTIS IR REZULTATAI 

U15 ČEMPIONATAS

U17 ČEMPIONATAS

Naujienų sąrašas