Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

EYBL savaitgalio vaisiai: 7 pergalės iš 10 bei dvi vietos ketverte

2019 11 24 SKM.LT
Aurimas Maščinskas pateko į geriausiųjų turo žaidėjų simbolinį penketą
Nuotr. autorius: D. Radlinskas/SKM.LT

Dar dvi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos pradėjo savo pasirodymą Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL). Elitiniame U16 ture Vilniuje Algirdo Milono treniruojama „SKM-I EMSI Gorilų“ (4/1) ekipa iškovojo sidabro medalius, o Roko Kasparavičiaus treniruojama „SKM-II Liūtai“ (3/2) aštuonių komandų ture užėmė 4 vietą.

FOTOGALERIJA

STATISTIKA IR REZULTATAI 

Pirmajame mače A. Milono kariauna nesunkiai 95:46 susitvarkė su Talino TTU (Estija) ekipa ir 67:48 įveikė kitą Talino „Audentes“ komandą. Trečiosiose rungtynėse, kurios buvo tiesiogiai transliuojamos SKM Facebook kanale, viena tituluočiausių SKM komandų 64:55 palaužė grėsmingąjį Krasnodaro „Lokomotiv–Kuban“ (Rusija). Vėliau A. Milono auklėtiniai 66:51 palaužė Rygos atstovus (Latvija), o paskutiniame mače 47:53 turėjo pripažinti Brno (Čekija) pranašumą. Būtent šis pralaimėjimas lėmė, kad SKM ekipa galutinėje rikiuotėje į priekį praleido svečius iš Krasnodaro. Kadangi SKM, Brno ir Krasnodaro ekipos surinko po 4 pergales ir patyrė po 1 pralaimėjimą, buvo skaičiuojamas bendras šių komandų tarpusavio rungtynių santykis.

Tuo metu „SKM-Liūtai“ turnyro starte 34:52 nusileido „Lokomotiv“ ir 52:35 nugalėjo Rygos bendraamžius. Šeštadienį R. Kasparavičiaus auklėtiniai 52:31 įveikė TTU ekipą ir po dramatiškos kovos 50:53 pralaimėjo „Audentes“ atstovams. Pasirodymą SKM baigė pergalingu akordu, 50:45 įveikdami Gruzijos komandą.

Turnyre dalyvavo komandos iš Lietuvos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Gruzijos ir Čekijos.

Į geriausiųjų penketuką buvo išrinktas Aurimas Maščinskas („SKM-I EMSI Gorilos“) ir Mantas Jančiauskas („SKM-II Liūtai“). Jie, kaip ir visi turnyro prizininkai, apdovanoti specializuotos krepšinio parduotuvės SPORTPOINT prizais. 

Tai buvo pirmasis iš trijų EYBL turų. Antrasis sausio mėnesį vyks Rygoje. Iš viso elitiniame U16 divizione varžosi 16 komandų, o į finalinį etapą pateks tik 6 stipriausios ekipos. Praėjusiame sezone „Gorilos“ EYBL čempionate užėmė ketvirtąją vietą, o „Liūtai“ bendroje įskaitoje liko aštunti.

Artėjantį savaitgalį SKM žygį EYBL čempionate pratęs Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai. „SKM-I Nuklonas“ krepšininkai vyks į Rygą, kur vyks pirmasis elitinio U14 čempionato turas. 

Naujienų sąrašas