Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

EYBL šeštadienis pažymėtas dviem pergalėm

2016 11 19 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Šį savaitgalį dvi SKM komandos varžosi Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžybose. Antrajame U-17 amžiaus grupės divizione Minske (Baltarusija) kovoja SKM-KPMG ekipa, o U-16 amžiaus grupės antrajame divizione Rygoje (Latvija) rungtyniauja SKM-FrosTec. Vakar į savo sąskaitas įsirašę po vieną pergalę ir po vieną pralaimėjimą, šiandien mūsiškiai scenarijų pakartojo ir laimėję po vienerias rungtynes iš dviejų, jau kaupiasi rytojaus mačams. 

 

SKM-KPMG vs BC Paulus

SKM-KPMG šešiolikmečiams kol kas nekaip sekasi žaisti prieš bendraamžius iš kitų valstybių. Vakar pralaimėję latviams, šiandien mūsiškai nusileido ir estams, rezultatu 57:53. 

Nors sėkmingiau SKM-KPMG žaidė antrame ir trečiame ketvirčiuose, to nepakako pergalei iškovoti.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose sužaidė Eimantas Drungilas (16 tšk.) ir Kajus Steponavičius (14 tšk.)

Estų gretose Mihkel Kersalu pelnė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

 

SKM-KPMG vs TBV Start Lublin

SKM-KPMG, iki šiol pralaimėdavę užsienio komandoms, pagaliau nutraukė prakeiksmą ir iškovojo pergalę prieš lenkus, rezultatu 39:42. 

Aršiai kovojusios ekipos demonstravo puikią gynybą. Antrojo kėlinio metu lenkai sugebėjo įmesti viso labo 2 taškus, o lietuviai  9. Nors dvikova nebuvo labai rezultatyvi, bangavęs rezultatas neleido snausti nei žiūrovams, nei patiems žaidėjams. 

Jonas Labutis (16 tšk. ir 5 atk. kam.) ir Rokas Stankevičius (15 tšk.), kartu surinkę 80% visų komandos taškų, sukandę dantis tempė mūsiškių ekipą pergalės link.

Pralaimėjusiųjų gretose geras rungtynes sužaidė J. Piliszczuk (17 tšk ir 7 atk. kam.) ir B. Pelczar (12 tašk.)

 

SKM-FrosTec vs. BS Riga/DSN A.K

Pralaimėjimu EYBL etapą Rygoje pradėję metais jaunesni SKM krepšininkai šiandien iškovojo pergalę prieš bendraamžius iš latvijos, rezultatu 51:40. 

Aukšta nata pradėję rungtynes, vilniečiai sugebėjo išlaikyti trapią persvarą viso žaidimo metu. Nors antroje dvikovos pusėje latviai pateikė rimtą pareiškimą į pergalę, mūsiškiai susikaupė ir sėkmingai finišavo.

Gytis Zaremba prie pergalės pridėjo 17 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Mantas Reklaitis –  15 taškų. Rygiečių tarpe sėkmingiausiai sužaidė Elvis Fridenbergs (20 tšk.).

 

SKM-FrosTec vs BS Vasileostrovskaya

Antrose šiandienos rungtynėse SKM-FrosTec teko pripažinti bendraamžių iš Sankt Peterburgo, kurie yra turo nugalėtojai, pranašumą. BS Vasileostrovskaya ekipa pergalę iškovojo rezultatu 61:38.

Didžiulio pasipriešinimo mūsiškiai nepademonstravo. Pirmame kėlinyje įmetę tik 2 taškus, Roko Kasparavičiaus auklėtiniai visų rungtynių metu buvo už varžovų nugarų. Galutiniam rezultatui daug įtakos turėjo ir tai, kad komndos lyderis Gytis Zaremba buvo privestas praleisti rungtynes, sušlubavus sveikatai.

R. Sventicko pelnyti 10, o Z. Dabulio  9 taškai neišgelbėjo ekipos nuo pralaimėjimo.

Rusijos komandose 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pelnė V. Solovjev, D. Raguschin į mūsiškių krepšį įrideno 11 taškų, o V. Samushchenkov – 9. 

Naujienų sąrašas