Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

EYBL taurėje – SKM triumfas ir šventiniai T. Purlio linkėjimai

2018 12 17 Erikas Petrikas/SKM.LT

Nuotr. autorius: Organizatorių

Pirmą kartą savo jėgas Europos jaunimo krepšinio lygos taurėje (EYBL CUP) išbandė „SKM-II GEALAN“ ekipa. Tomo Purlio ekipa vyko į Rygą (Latvija) ir egzaminavo Kopenhagos (Danija), Talino (Estija), Rygos (Latvija) ir Panevėžio krepšininkus. Po įvairiausių išbandymų T. Purlio auklėtiniai EYBL ture užėmė pirmąją vietą ir į Lietuvos sostinę Vilnių parvežė čempionų taurę! Turnyro naudingiausiu žaidėju tapo Steponas Žilakauskis, o komandos naudingiausiuoju žaidėju tapo Dovydas Buika.

SKM-II GEALAN KOMANDA EYBL TURE

„SKM-II GEALAN“ vyriausiasis treneris T. Purlys sutiko pasidalinti mintimis su SKM.LT svetaine: „Pasirodymą vertinu gerai, žaidėme be 4 pakankamai svarbių žaidėjų, o tie, kurie buvo turnyre – sužaidė labai gerai. Turnyro lygis buvo neblogas. Danų ekipa buvo šiek tiek silpnesnė, o mane labiausiai nudžiugino, kad pavyko įveikti praeitų metų Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL-MKL“) „Pirmojo iššūkio“ čempionus.

Pamatėme kitų šalių komandas, jų lygį, esame gerame kelyje. Turnyro organizacija ir ypatingai uždarymas buvo labai aukšto lygio. Manau, su malonumu dalyvausime kitais metais vykstančiame pagrindiniame turnyre. Artėjančių švenčių proga visiems tėveliams, auklėtiniams, visai bendruomenei noriu palinkėti ramybės, gero ir dosnaus Kalėdų Senelio, pergalių bei daug gražių akimirkų ateinančiais metais.“

Pirmosiose rungtynėse Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) krepšininkai susitiko su ekipa iš Kopenhagos (Danijos) „BC Falcons“. Galingą pirmąjį kėlinį sužaidę T. Purlio auklėtiniai išlaikė aukštą tempą ir antrojoje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą ir šventė savo pirmąją pergalę 58:28 EYBL turnyre.

Antrosiose rungtynėse SKM krepšininkų laukė Talino „SK Nord/TSKK“ ekipa. Visų rungtynių metų SKM auklėtiniai įpainiojo varžovus į savo gynybinius spąstus, kurių varžovams nepavyko įveikti.  Solidų žaidimą demonstravę T. Purlio auklėtiniai estus įveikė 66:25.

Pusfinalyje SKM krepšininkai susitiko su praėjusio sezono „LIDL-MKL“ „Pirmojo iššūkio“ čempionais  Panevėžio KKSC. Pirmąją rungtynių pusę geriau sužaidę SKM krepšininkai neatsipalaidavo ir antrojoje pusėje užbaigė pradėtus darbus, o S. Žilakauskio benefisas (25 tšk., 7 atk. kam., 7 per. kam., 31 naud. bal) padėjo SKM ekipai švęsti pergalę 62:33.

Finalinėse rungtynėse SKM atstovai susitiko su turo šeimininkais Rygos „DSN“. Puiki rungtynių pradžia T. Purlio auklėtiniams leido susižerti dviženklį pranašumą, kurį EYBL taurės čempionai išlaikė iki paskutiniųjų sekundžių (50:36).

 

Naujienų sąrašas