Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

EYBL ture Vilniuje dominavo broliai latviai

2014 03 30 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
Turnyro nugalėtojais tapo Rygos „Ridzene“ krepšininkai.
Nuotr. autorius: S. Čirbos

Didžiausia Lietuvoje Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kovo 27-30 d. Vilniaus „Impuls‟ sporto arenoje antrąkart surengė Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) turo varžybas, kuriose pergalių siekė Algirdo Milono „SKM-99-1“ krepšininkai.

U-15 II diviziono trečiojo turo kovose tarpusavyje rungėsi komandos iš įvairių valstybių: Latvijos „BS Riga/Ridzene“ ir „BS Valmiera“, Rusijos Toljačio miesto „Red Wings“ ir  Maskvos „Trudoviye Reservi“, Ukrainos „Cherkasski Mavpi 99“.

Į turą Vilniuje atvykti negalėjo Maskvos CSKA komanda, kuri šį sezoną dar nepajuto pralaimėjimo kartėlio, bei ekipa iš Graikijos. Vietoje jų turnyre be konkurencijos dalyvavo „SKM-VAPC.LT“ (treneris Arūnas Umbrasas) ir „SKM-99-2“ (treneris Arvydas Menkevičius) komandos.
 

Tris dienas trukusiame ture kiekviena komanda turėjo sužaisti penkias rungtynes. Turnyro nugalėtojais tapo Rygos „Ridzene“ krepšininkai. Šalia jų išsirikiavo dar viena latvių ekipa „BS Valmiera“, o trečiąją vietą užėmė svečiai iš Ukrainos „Cherkasski Mavpi 99“ krepšininkai. „SKM-99-1“ ekipa, treniruojama A. Milono, bendroje įskaitoje liko ketvirta.

[foto_2]
A.Milono kariauna EYBL ture liko ketvirta.
Nuotr. S.Čirbos
 

„Turnyras labai pasisekęs. Susirinko stiprios ir pajėgios komandos, – sakė turnyro organizatorius A. Milonas. – Gaila, kad negalėjo atvykti Maskvos CSKA komanda, turas būtų buvęs dar stipresnis. Tačiau, manau, kad SKM ekipos, kurios dalyvavo vietoje jų, parodė gerą žaidimą, sėkmingai sudalyvavo ir sudarė rimtą pasipriešinimą.“

Kalbėdamas apie savo komandos pasirodymą, treneris patikino, jog ekipos krepšininkai įgavo labai geros patirties, suprato savo klaidas ir žino, kur reikia pasistengti ateityje.

„Esu labai dėkingas visiems už palaikymą, o ypatingai tėveliams, kurie finansiškai labai stipriai parėmė šitą turnyrą ir prisidėjo prie jo įgyvendinimo“, - sakė A. Milonas.
 

Pagrindine turo globėja tapo Vilniaus miesto savivaldybė, savo geranoriškumą taip pat parodė tokios uždarosios akcinės bendrovės: „Detalita“, „Miranda“, „Alpera“.

Turnyro simbolinis penketas

1. Francis Gustavas Lacis („Riga/Ridzene“, Latvija)
2. Edgaras Kaufmanis („BS Valmiera“, Latvija)
3. Dmytro Skapintsevas („Cherkasski Mavpi 99“, Ukraina)
4. Yaroslavas Voytovychas („Cherkasski Mavpi 99“, Ukraina)
5. Medardas Pauliukėnas („SKM-99-1“, Lietuva)

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas

Edgaras Kaufmanis („BS Valmiera“, Latvija)

Naudingiausias turnyro žaidėjas

Francis Gustavas Lacis („Riga/Ridzene“, Latvija)

Naujienų sąrašas