Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

G. Šerkšno „SKM-Leovira“ jėgas išbandė Jaunimo Eurolygoje

2013 10 28 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
G. Šerkšnas „SKM-Leoviros“ ekipą pradėjo treniruoti tik šį sezoną.
Nuotr. autorius: SKM.lt
Savaitgalį Latvijos mieste Liepojoje viešėjęs Gintaras Šerkšnas ir jo treniruojama „SKM-Leoviros“ ekipa savo jėgas išmėgino Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL).

SKM auklėtiniai turėjo penkis susitikimus su skirtingų šalių komandomis. Mūsiškiai bendroje įskaitoje užėmė 7 – ąją vietą.
 
Anot G. Šerkšno, viešnagė kaimyninėje Baltijos šalyje paliko gerą įspūdį: „Turnyras buvo puikiai suorganizuotas, rungtynės vyko Liepojos olimpiniame centre, o gyvenome šauniame viešbutyje ir maitinimu tikrai nesiskundėme“, - savo pastebėjimais dalinosi „SKM-Leoviros“ treneris.
 
[foto_2]
G. Šerkšnas SKM trenerių štabą papildė šį sezoną.
Nuotr. R. Dačkaus
 
Trenerio manymu, jo auklėtinių žaidimas buvo toks, kokio ir galėjai tikėtis: „Komanda yra naujai suburta ir dar nesusižaidusi, todėl pasirodėme pagal savo galimybes. Sužaidę dvi rungtynes sėkmingiau, galėjome tikėtis pergalės“.

„SKM-Leoviros“ ekipa susidūrė su sunkumais: „Sunkią traumą patyrė aukščiausias mūsų komandos žaidėjas Paulius Jasinskas. Šio krepšininko indėlio į komandos žaidimą tikrai trūko“, - sakė G. Šerkšnas.
Treneris neabejoja, kad tai buvo gera pamoka visai komandai, o dabar belieka padaryti tinkamas išvadas, sunkiai dirbti treniruočių metu ir rezultatas turėtų gerėti.

„SKM-Leoviros“ ekipos naudingiausio žaidėjo titulą pelnė Giedrius Kolumbajevas.

Naujienų sąrašas