Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Iš antrojo EYBL turo „SKM-I Warranty Expert“ grįžo su aukščiausios prabos medaliais

2020 01 22 Erikas Petrikas/SKM.LT

Nuotr. autorius: Kasparas Sideravičius

Užpraėjusį savaitgalį Latvijos miestelyje (Kandavoje) viešėjo Mindaugo Noreikos treniruojama „SKM-I Warranty Expert“ kariauna, kuri antrajame Europos Jaunimo krepšinio lygos (EYBL) ture visoms varžovų komandoms demonstravo savo galingąją tiek puolimo, tiek gynybos artileriją.

Vilniečiai surengė įspūdingą pergalių seriją, kurios dėka užsitikrino pirmąją vietą antrajame ture. Tai reiškė, jog į Vilnių „Warranty Expert“ krepšininkai grįžta su aukščiausios prabos medaliais.

„SKM-I Warranty Expert“ ANTROJO TURO REZULTATAI

„SKM-I Warranty Expert“ ANTROJO TURO STATISTIKA

Warranty Expertai

„SKM-I Warranty Expert“ kariauna Latvijoje/K. Sideravičiaus nuotr.

Pirmojoje akistatoje vilniečių laukė labai grėsmingas varžovas - Kauno KM „Žalgiris“. Šiame mače stulbinančiai gerai pasirodė Gediminas Alisas, kuris įmetė 16 taškų, sugriebė 5 atšokusius kamuolius, o jam būnant aikštelėje jo plius/minus (+/-) rodiklis buvo geriausias komandoje (+21). Šis G. Aliso benefisas buvo vienas kertinių dalykų, kuris įtvirtino vilniečių pergalę šiame derbyje (65:54).

Antrajame susitikime SKM vyrai susitiko su Adažės krepšininkais. Šiame mače Latvijos ekipa trečiajame kėlinyje surengė spurtą, kurį M. Noreikos vyrukams pavyko atlaikyti, kas lėmė, jog 69:64 buvo švenčiama antroji pergalė iš eilės.

Trečiajame mūšyje „SKM-I Warranty Expert“ kovojo su V. Knašiaus KM „LED HEAD“ ekipa. Daug jėgų ir energijos pareikalavusiame mače 51:44 pergalę šventė Vilniaus „Perlo“ asistento M. Noreikos auklėtiniai.

Prieš paskutiniajame mače vilniečių laukė Rygos VEF įgulos išbandymas. Per tris kėlinius SKM auklėtiniams pavyko susikrauti 19 taškų pranašumą, tačiau VEF krepšininkai neleido vilniečiams atsipalaiduoti bei kovojo iš paskutiniųjų iki paskutiniųjų. Galop 71:64 SKM kariams iš šių rungtynių pavyko išsinešti sveiką kailį.

Paskutiniajame susitikime M. Noreikos sportininkų laukė Maskvos „Gloria“ ekipa. Šis susitikimas buvo vienas lengvųjų. Visas rungtynes pirmavę vilniečiai 55:39 įveikė Rusijos krepšininkus. Tai lėmė, jog vilniečiai iškovojo penktąją pergalę paeiliui ir užsitikrino pirmąją vietą antrajame EYBL ture!

Antrojo EYBL turo naudingiausiuoju žaidėju (MVP) tapo „SKM-I Warranty Expert“ komandos kapitonas Lukas Pivoriūnas. Pastarasis šiame ture rinko po 9 taškus, atkovodavo po 4,2 atšokusio kamuolio, atlikdavo net 3,2 rezultatyvaus perdavimo, iš varžovų pavogdavo po 1,4 kamuolį ir sukaupdavo 10 naudingumo balų.

„Individualių apdovanojimų per daug nesureikšminu, nes visa tai yra komandos nuopelnas, o ne vieno asmens. Manau, kad tiek mano, tiek komandos gerą pasirodymą lėmė susikaupimas ir atsidavimas kiekvienose rungtynėse. Aišku, buvo broko, bet sugebėdavome gera gynyba viską kompensuoti. Nemačiau, kad būtų epizodas, kad nesistengtume gynyboje. Kartais būna užmigimų, tai normalų, bet bendras vaizdas gynyboje buvo tikrai solidus. Kad ir daugelis mūsų žaidžia po kitas lygas, manau, sugebame dalintis vieni su kitais atsineštu žinių bagažu ir tai yra didžiulis mūsų ekipos privalumas.

Manau, kiekvienas iš mūsų stengėsi dėl komandos ir dėl kiekvienos pergalės atidavė visą save.

Manau,  geriausia pamoka iš šio EYBL turo yra supratimas, kad galime žaisti, laimėti ir dirbti juodai gynyboje visas rungtynės, nors ir puolime ne viskas klijuojasi. Mūsų komanda tikrai nėra aukščiausia, bet mes mokame viską kompensuoti savo fizišku žaidimu ir dideliu rungtynių tempu, kurį rodome paskutinį mėnesį.

Komanda tikrai pradėjo susižaisti, būna duobelių, bet kur jų nebūna, dar laukiam sveikstančių žaidėjų. Jiems sugrįžus turėtume būti išlaikę tokią pat energiją ir taip jie turės daugiau laiko pajausti žaidimą ir vėl būt naudingiems komandai.

Trečiasis turas kaip ir visi EYBL turai bus labai sunkus dėl savo rungtynių kieko ir intensyvumo, taigi reikia būti pasiruošusiems. Manau, kaip ir visada tikimės laimėti visas rungtynes ir grįžti su aukso medaliais“, – iškalbingai mintimis apie antrąjį EYBL turą pasidalino MVP L. Pivoriūnas.

Pivo

L. Pivoriūnas ir M. Noreika/Nuotr. aut. S. Čirba

Naujienų sąrašas