Puikiai Europos arenose žaidžiantys A. Menkevičiaus auklėtiniai su vėjeliu žengė į finalinį EYBL etapą

2023 03 28

Arvydo Menkevičiaus vadovaujama „SKM-II Tigrai” tęsia sėkmingą pasirodymą Europos jaunimo krepšinio lygoje.

U17 Šiaurės Europos elito diviziono trečiajame ture Vilniuje SKM krepšininkai iškovojo 5 pergales iš tiek pat galimų ir turo rikiuotėje tarp 8 komandų užėmė 2 vietą.

TURO STATISTIKA

A. Menkevičiaus auklėtiniai trečiajame EYBL ture 73:69 įveikė Tbilsio „Wings“ (Sakartvelas), 102:46 nugalėjo Gori „Gori.LLas“ (Sakartvelas), 87:65 patiesė Tartu „University“ (Estija), net 97:25 įrodė pranašumą prieš Barkingo „Eagles“ (Didžioji Britanija) ir 72:63 nugalėjo metais jaunesnę Latvijos rinktinę.

SKM komandoje naudingiausiai žaidė Airidas Petraitis – jis vidutiniškai per mačą rinkdavo 12,2 taško, atkovodavo 5,2 kamuolio, atlikdavo 1,7 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo 2,2 kamuolio ir fiksavo 17,7 naudingumo balo vidurkį.

Titas Dabriega fiksavo 13,1 balo efektyvumą, Faustas Aleknavičius – 11,7, Pijus Latauskas –12,9, Raivis Korolkovas –11,7, Mantas Rimkus – 9,8, Benas Miliauskas – 9,6, Simonas Švelnys – 9,1.

Per tris turus „SKM-II Tigrai“ sužaidė 15 rungtynių ir per jas iškovojo 13 pergalių.

Puikiai Europos arenose atrodantys SKM auklėtiniai balandžio 20–23 d. finaliniame etape EYBL medalių sieks Latvijos sostinėje Rygoje.

Jau kitą savaitę finaliniame EYBL U13 elito grupės etape medalių sieks Algirdo Milono vadovaujama „SKM- Aibė Tigrai“ ekipa. Ji per 15 rungtynių yra iškovojusi 13 pergalių.

SKM per savo dalyvavimą EYBL istorijoje yra iškovoję du medalius. U14 elito grupėje 2018 m. sidabro medalius iškovojo Algirdo Milono „SKM-I EMSI Gorilos“. Tais pačiais metais bronzos apdovanojimus U15 elito grupėje iškovojo Mindaugo Noreikos treniruojama „SKM-I Warranty Expert“.