Rungtynių pabaigoje palūžę „SKM-99-1“ patyrė pralaimėjimą prieš latvius

2013 10 26 Artūras Dijakovskis, specialiai skm.lt iš Rygos
„SKM-99-1“ neatsilaikė prieš Uogrės ekipą.
Nuotr. autorius: A. Dijakovskio

Antrosios dienos Rygoje pradžia „SKM-99-1“ ekipai – nesėkminga. Algirdo Milono auklėtiniai nesustabdė Uogrės „BC Ogre“ komandos milžino Bogdano Railano ir 48:72 (13:12, 15:13, 12:23, 8:24) turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Po trijų kėlinių „SKM-99-1“ atsilikinėjo 8 taškais (40:48), tačiau paskutinis kėlinys priklausė Latvijos krepšininkams. B. Railano vedami latviai surengė 12:0 spurtą ir persvarą išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos (72:48).

„Šiandienos priešininkas buvo visai kitoks, nei pirmos dvi komandos, – po pralaimėjimo kalbėjo A. Milonas. – Varžovai turėjo du aiškius lyderius, kurių mums nepavyko sustabdyti. Jie kartu pelnė 50 taškų – daugiau nei mūsų visa komanda.

Išlieka ta pati problema – prastas baudų pataikymas (9/20, 45 proc.), kuris atima iš komandos pasitikėjimą. Taip pat pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių (34 prieš 41), leidom jų aukštiems žaidėjams susirinkti kamuolius ir greitame puolime pelnyti lengvus taškus.“

„BC Ogre“ komandoje įspūdingai rungtyniavo B. Railanas, kurio sąskaitoje buvo 34 taškai (9/13 dvit., 2/9 trit., 10/18 baud., 20 atk. kam., 6 rez. perd., 13 išprov. praž., 9 kld., 4 blok., 50 naud. bal.).

„SKM-99-1“: Dominykas Pumputis 14 (5/6 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud., 6 atk. kam., 13 naud. bal.), Simonas Bukys 9, Medardas Pauliukėnas 8 (7 atk. kam.), Edgar Šimkovič 6, Vytautas Venckus 5, Ugnius Švedas 4 (6 atk. kam.), Karolis Maleronka 2, Simas Jaseliūnas, Mykolas Jonas Bireta, Tomaš Blaževič, Antanas Vaikšnoras ir Artūras Zemlevičius taškų nepelnė.

Šiandien 15 val. „SKM-99-1“ laukia priešpaskutinis EYBL mušis – mūsiškiai susitiks su Minsko „Tsmoki“ ekipa.