SKM ekipos EYBL turą baigė pergale ir pralaimėjimu

2017 03 19 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Dvi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos baigė Lenkijoje ir Baltarusijoje vykusius EYBL turus. SKM „Electrolux“ komanda U15 čempionate 80:47 (8:18, 31:9, 22:10, 19:10) nugalėjo Žoros „Zorska BA“ ekipą.

Vilniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (44 – 28) ir gerokai mažiau klydo (13 – 31).

Nors po pirmojo kėlinio lenkai turėjo dviženklį pranašumą (18:8), per pertrauką Gintaro Razučio auklėtiniai susiėmė ir antrajame ketvirtyje varžovams leido įmesti vos 9 taškus. Tuo tarpu patys pelnė net 31.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Edvinas Volodkovič. Titas Vaitiekūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu. Jis pelnė 16 taškų ir atkovojo net 12 kamuolių. Ernestas Stulgis pelnė 11 taškų.

SKM „Fros Tec“ ekipa U16 čempionate 39:72 (4:21, 7:16, 16:13, 12:22) nusileido Sopoto „Trefl“ komandai.

Roko Kasparavičiaus auklėtiniams rungtynių pradžioje nesisekė. Jie pelnė 4 taškus, tuo tarpu varžovams į savo krepšį įmesti leido 21.

Nors trečiąjį kėlinį SKM ekipa laimėji, lenkai jau buvo susikrovę įtikinamą persvarą ir jos neiššvaistė.

Vilniečių komandoje po 10 taškų pelnė Gytis Zaremba ir Augustinas Mikštas. Pastarasis atkovojo ir 13 kamuolių. 7 taškus pelnė Rokas Apanavičius.