Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM I ekipai – EYBL U-17 II turo bronza, auksas – VKM auklėtiniams

2016 01 25 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
A.Menkevičiaus auklėtiniai pasipuošė turo bronza.
Nuotr. autorius: S. Čirbos
Sausio 22-24 dienomis Vilniuje, „Impuls“ sporto centre, vyko Sostinės krepšinio mokyklos organizuojamas Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) antrasis U-17 II diviziono turas, kuriame trečiąją vietą užėmė ir bronzos medaliais pasidabino A.Menkevičiaus SKM I komanda.
 
Sostinės KM I ekipa sužaidė 5 rungtynes, iš kurių iškovojo 3 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus.  
 
Pirmąją vietą užėmė be pralaimėjimų žengusi ir penkias užtikrintas pergales iškovojusi Vilniaus KM II ekipa, sidabras atiteko „BS Admiralteiskaya“ ekipos krepšininkams iš Rusijos.

Sostinės ekipa pergales iškovojo prieš „BS Jurmala“ (68:46), „TS Jahn Munchen“ (63:61) ir BC „Perkūno“ (63:61) krepšininkus. Nusileido BC „Dynamo“ (49:45) ir „BS Admiralteiskaya“ (62:31) ekipoms.

Bronzą iškovojusios Sostinės KM I ekipos treneris Arvydas Menkevičius po turo apdovanojimų neslėpė: „Nesitikėjome ir prizinių vietų tikrai neplanavome. Prašiau vaikinų, kad į kiekvienas rungtynes žiūrėtų, kaip į atskirą mūšį. Į kiekvieną kėlinį bei ataką žiūrėtų, kaip į atskirą istoriją ir kovotume visur iki galo. Bandėme laimėti, o išankstinių planų tikrai nebuvo“.

[foto_2]
Į turo simbolinį penketuką pateko Žygimantas Sidravičius.
Nuotr. S.Čirbos

  „Pasirodymą ture vertinu labai gerai, ypač savo žaidėjų, kaip kovotojų savybes, nes mes tikrai turėjome labai geras rungtynes. Iš penkių varžybų trijose viskas sprendėsi per paskutines ketvirtojo kėlinio akimirkas. Šie mačai buvo labai kovingi iki pat paskutinių sekundžių, viename prireikė net pratęsimo. Manau, kad tikrai gavome daug patirties ir naudos mūsų tolimesniame krepšinio kelyje“, - apie pasirodymą ture ir iškovotas pergalės kalbėjo Sostinės KM komandos vaikinų treneris.
Prakalbus apie turo komandų lygį A.Menkevičius teigė, jog komandas vertina pagal tai, kokie buvo rezultatai: „Mes labai silpnai atrodėme prieš „BS Admiralteiskaya“ komandą, kuriems nusileidome ūgiu ir jau tą dieną buvome pervargę. Silpnai šiame ture atrodė „BS Jurmala“ prieš kurią laimėjome, o kitos trys komandos, kaip ir rodė rezultatas buvo kaip ir mes, lygiai tokios pačios. Džiugu, kad pavyko dvi iš jų nugalėti, o prieš vieną pralaimėti 4 taškais“.

Naudingiausiu viso turo žaidėju (MVP) išrinktas Vilniaus KM auklėtinis Donatas Stonikas.


Turo startinis penketukas:

1. Justinas Poliksa (VKM 2)
2. Tautvydas Laugalis („Perkūnas“)
3. Domantas Kvedaravičius (VKM 2)
4. Kirill Kabanov („BS Admiralteiskaya“)
5. Žygimantas Sideravičius (SKM I).

Geriausi komandų žaidėjai:
Redek Farsky („TS Jahn Munchen“)
Edijs Sterns-Stirne („BS Jurmala“)
Julius Duh („TS Jahn Munchen“)
Donatas Stonikas (VKM 2 )
Medardas Pauliukėnas (SKM 2)
Gvidas Cekanskas (BC „Perkūnas“)
Nikita Pozdniakov (BC „Dynamo“)
Nikita Amelichev („BS Admiralteiskaya“).

                                                 U-17 II diviziono II turo turnyrinė lentelė

 

Naujienų sąrašas