Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM I iškovojo pirmąją pergalę EYBL Iššūkio taurėje

2016 12 17 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Šviesesnė diena išaušo Rygoje rungtyniaujančiai SKM I ekipai. Iškovota pirmoji pergalė EYBL iššūkio taurės čempionate. BC Khimik iš Ukrainos patiesta rezultatu 76:31 (24:8; 18:3; 18:9; 16:11). 

Treneris Algirdas Milonas galutinio rezultato nesureikšmina, mat varžovų komanda yra viena silpniausių šiame čempionate ir beveik visas rungtynes pralaimi panašiu skirtumu. 

Pergalingose rungtynėse išsiskyrė G. Auruškevičius, pelnės 16 taškų ir atkovojęs 6  kamuolius. Po varžovų krepšiu karaliavo ir L. Milevičius, sugriebęs 10 kamuolių. 12 taškų pelnė P. Velutis.

Varžovų gretose R. Shurak pelnė 10 taškų.

Vakarykštės rungtynės nesiklostė taip, kaip norėtųsi: skaudžiai pralaimėti abu susitikimai. „Žaidėme 5 numerio kamuoliu, vaikai nėra pripratę, tai teko adaptuotis pačiose rungtynėse. Tai turėjo įtakos rezultatui. Žinoma, svarbu ir tai, kad susidūrėme su stipriausiomis komandomis čempionate. Jei šiandien būtume žaidę prieš „Trinta” komandą, manau, kad sužaistume visiškai kitas rungtynes.”– sakė treneris A. Milonas. 

„Turime būti penkti. Šiandien dar susitiksime su silpniausia kitos grupės komanda iš Minsko, o rytoj, tikėtina, stosime prieš suomius,”– mintimis dalijosi treneris. Jo teigimu, nukabinti nosies neverta. Tokie čempionatai skirti tam, kad vaikai įgautų patirties bei pažaistų prieš stiprius varžovus.

 

 

 

Naujienų sąrašas