Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM I komanda EYBL Iššūkio taurėje iškovojo 5 vietą

2016 12 19 SKM.lt

Nuotr. autorius: SKM.lt

Iš Rygoje vykusio Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) iššūkio taurės čempionato SKM I komanda grįžo iškovojusi 5 vietą. Pralaimėję abu susitikimus penktadienį, šeštadienį vaikinai pasiraitojo rankoves ir nugalėjo abiejuose mačuose tądien. Sekmadienį fortūna nenusisuko. Sutriuškinę suomius, Algirdo Milono auklėtiniai iškovojo geriausią ką galėjo pasiekti po dviejų penktadienio pralaimėjimų. 

Kelias į pergales prasidėjo šeštadienį laimėjus pirmą susitikimą prieš bendraamžius iš Ukrainos. Antrose šeštadienio rungtynėse vilniečiai palaužė BC Tsmoki-Minsk rezultatu 71:21 (6:2; 20:13; 20:4; 25:2)

Nė akimirkai į priekį nepaleidę varžovų, A. Milono treniruojami krepšininkai iškovojo svarbią pergalė. Net 50 taškų laimėję rungtynes, vaikinai įrodė, kad penktadienio pralaimėjimai buvo tik vienadienis slystelėjimas. Puikiai sužaidė ne tik startinis SKM I penketas, kuris pelnė 29 taškus, bet ir nuo atsarginių suolelio pakilę krepšininkai. Jie pelnė daugiau – net 42 taškus. Varžovai beveik visas rungtynes žaidė pirmuoju penktuku, nes atsarginiai žaidėjai prie komandos prisidėjo tik 4 taškais.

Rezultatyviausiai šeštadienį sužaidė 15 taškų baltarusiams sumetęs Gediminas Alisas. 12 pridėjo Paulius Velutis, o 11  Lukas Ravnialicevas.

BC Tsmoki-Minsk komanda sužaidė labai nerezultatyvias rungtynes, tačiau išsiskyrė Illia Milasheuski, pelnęs daugiau nei pusę visų komandos taškų. Jis jų sumetė 14. Taip par vaikinas sugriebė ir 14 kamuolių.

Sekmadienį buvo sužaistos paskutinės SKM I komandos rungtynės EYBL iššūkio taurėje. Savo pasirodymą Rygoje vaikinai baigė sutriuškindami NMKY Turku komandą iš Suomijos rezultatu 83:57 (27:19; 16:11; 21:13; 19:14).

Nors metimus iš įvairių nuotolių SKM ekipa metė panašiai kaip ir varžovai, pergalę atnešė pranašumas po krepšiu (54 atkovoti kamuoliai prieš 34), mažas klaidų skaičius (12 prieš 25) ir teigiamas rezultatyvių perdavimų rodiklis (22 prieš 8).

Geriausiai paskutines čempionato rungtynes sužaidė Paulius Velutis, pelnęs 16 taškų. 13 pridėjo Lukas Milevičius. Mindaugas Ralys surinko dvigubą dubli  12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Suomių gretose 17 taškų pelnė Daniel Rantapaju, o 16 pridėjo Matias Diaz Suomela.

SKM I trenerio Algirdo Milono komentaras apie pasirodymą turnyre: „Namo grįžtame pakilios nuotaikos, nes žaidimas gerėjo su kiekvienomis rungtynėmis. Sekmadienį jau vėl buvome „prisijaukinę” 5 numerio kamuolį, tad žaidėme tikrai gerai. Turėjome trejas stiprias rungtynes, per kurias žaidėjai gavo gerų pamokų, nes Lietuvoje konkurencija nėra didelė. Tikiuosi, kad pamokos išeis į naudą ir gruodžio 29 dieną sužaisime pačias geriausias 2016 metų rungtynes prieš A.Sabonio KC komandą MKL čempionate.”

 

Naujienų sąrašas