Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM-KPMG EYBL čempionate užėmė ketvirtą vietą

2017 05 23 SKM

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Parnu (Estija) mieste įvyko Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) U-17 antrojo diviziono finalo ketverto turnyras. Dėl pirmenybių medalių kovojo ir SKM-KPMG komanda. Tiek pusfinalio rungtynėse, tiek mažajame finale vilniečiai nusileido varžovams ir liko ketvirtoje vietoje.

Pusfinalyje Karolio Čyžiaus vyrukai susitiko su bendraamžiais iš Ridzene (Latvija) krepšinio mokyklos. Įpusėjus rungtynėms švieslentėje degė lygus rezultatas (36:36). Tačiau antroje rungtynių pusėje pranašesni buvo rečiau klydę varžovai ir iškovojo pergalę rezultatu 73:85.

Būtent klaidos tapo pagrindine pralaimėjimo priežastimi. SKM komanda suklydo 22 kartus, Ridzene – tik 8. Visose kitose statistikos kategorijose komandos buvo beveik identiškos.

Paulius Kazlovas mūsiškių komandai pelnė 21, Povilas Paulavičius – 14, Lukas Jureviččius – 10 taškų.

Mažajame finale SKM-KPMG susitiko su BK „Samara“ iš Rusijos. Stiprų varžovą vilniečiai tramdė tris ketvirčius iš keturių. Lemiamu tapo trečias kėlinukas, kurį SKM komanda pralaimėjo 9:17. Atitrūkę rusai atkurti intrigos neleido ir laimėjo rungtynes – 72:63.

Rezultatyviausiai Lietuvos komandoje žaidė po 11 taškų pelnę Nedas Nacickas ir Mantvydas Dabulis, 10 pridėjo Nikas Mezzarobba.

„Samaros“ komandoje nesulaikomai žaidė 26 taškus pelnęs Danila Chikarev.

Naujienų sąrašas