Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„SKM-KPMG“ Jaunimo Eurolygos ture Rygoje liko ketvirti

2013 11 18 Ignė Viskontaitė, SKM.lt
„SKM-KPMG“ Jaunimo Eurolygos ture bendroje įskaitoje turėjo tris pergales ir du pralaimėjimus.
Nuotr. autorius: SKM
Lapkričio 15-17 d. Karolio Čyžiaus 2000 m. ekipa vyko į Rygą, kur Europos jaunimo krepšinio lygoje  varžėsi su penkiomis komandomis iš Rusijos, Latvijos bei Lietuvos.

Pirmąją dieną SKM auklėtiniai praleido labai turiningai – savo gretose turėdami gidą, kuriuo tapo Lukas Zimantas, visa lietuvių delegacija keliavo Rygos senamiesčiu, susipažino su Latvijos sostinės istorija bei pamatė pagrindines turistų lankytinas vietas.

Penktadienis mūsiškiams buvo itin palankus. „SKM-KPMG“ krepšininkai turėjo daug laiko iki pirmųjų rungtynių, todėl puikiai išsimiegojo ir kibo į atlapus „BS Centralnaja” ekipai. 


[foto_2]
Krepšininkai ne tik rungtyniavo, bet ir grožėjosi Latvijos paveldu.
Nuotr. SKM.lt

 


Užtikrintai laimėję dienos dvikovą rezultatu 58:31, K. Čyžiaus auklėtiniai vakare įvykusiose rungtynėse neatsilaikė prieš Latvijos vicečempionus, kurie šiuo metu Latvijos krepšinio čempionato turnyrinėje lentelėje užima 1 vietą.

„BC Riga/DSN” ekipos lyderio mūsiškiams sustabdyti tiesiog nepavyko, jis savo komandai pelnė net 37 taškus ir latviai rungtynes laimėjo rezultatu 62:39.

SKM krepšininkai šeštadienio susitikime su Vilniaus krepšinio mokyklos pirmąja komanda buvo ryžtingai nusiteikę.

Daug emocijų ir jėgų pareikalavusiose rungynėse  vilniečiai buvo įveikti 67:51. Po trumpos pertraukėlės laukė antroji dienos akistata su „VEF Riga“. Čia fortūna nusisuko ir kova buvo pralaimėta 44:59. Paskutiniąją dieną K. Čyžiaus vaikinai nesunkiai įveikė „BS Vasileostrovskaya” komandą 47:30.
 
Trenerio komentaras. „Visą išvyką vertinu kaip labai vykusią, nes gavome daug naudingos komandinės patirties ir kiekvienas individualiai. Pasiekėme 3 pergales ir du kartus pralaimėjome. Patį rezultatą vertinčiau teigiamai, nes laimėjome 2 varžybas prieš Sankt Peterburgo komandas ir vienas varžybas prieš „Vilniaus KM I“, o pralaimėjome išties pajėgioms ekipoms iš Latvijos. Labiausiai džiaugiuosi, kad komanda tapo dar vieningesnė ir net sunkiais momentais palaikė vienas kitą“, - sakė komandos treneris K. Čyžius.
 
Bendroje įskaitoje „SKM-KPMG“ krepšininkai užėmė 4-ąją vietą. Komandos gretose naudingiausiu žaidėju tapo Artūr Degtiarenko. 


Naujienų sąrašas