Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM kraityje – 10 pergalių ir nei vieno pralaimėjimo

2016 11 27 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Šį savaitgalį dvi SKM komandos varžėsi Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) čempionate. SKM- MES RŪŠIUOJAM žaidė pirmoje U-14 grupėje Vilniuje, o tos pačios amžiaus grupės antrame krepšelyje Sankt Peterburge (Rusija) rungtyniavo SKM-AVIVA. Abi SKM ekipos iškovojo po 5 pergales ir nepatyrė nei vieno pralaimėjimo.

 

SKM-MES RŪŠIUOJAM vc BC Pomerania

Paskutines savaitgalio rungtynes sekmadienio ryta sužaidė SKM-MES RŪŠIUOJAM ir svečiai iš lenkijos BC Pomerania. Rezultatu 64:39 (24:9, 15:8, 13:16, 12:6) lenkus parklupdę A.Budėno auklėtiniai padėjo karališką tašką šio savaitgalio batalijose.

Greitas kontaktinis krepšinis yra SKM-MES RŪŠIUOJAM komandos braižas. Vienu metu net 30 taškų į priekį išsiveržę vilniečiai gali džiaugtis ne tik geru startiniu penketu, bet ir atsarginių suoleliu. 46 taškus pelnė rungtynes pradėję krepšininkai, o 18 pridėjo pakilę nuo suolo. Priešininkų komandoje beveik visus taškus pelnė startinis penketas (35 prieš 4). Mesti daug baudų metimų progos neturėjome – nuo baudų linijos SKM taikiklius derino tik 4 kartus. Laimei, visi šūviai pasiekė tikslą ir statistikos lentelėje galime džiaugtis 100% taiklumu. Varžovams nusileidome atkovotų kamuolių kategorijoje (39 prieš 48). Puolime skaudžiai nukraujavome, mat patys atkovojome 11, o lenkai sugebėjo sugriebti net 22 kamuolius. Besiginant kovoti dėl kamuolių sekėsi šiek tiek geriau (28 prieš 26). Taip pat SKM krepšininkai mažiau klydo. Blogus sprendimus priėmėm 11 kartų, o varžovus suklysti išprovokavom net 21 sykį. 

Puikiai paskutines savaitgalio rungtynes sužaidė Edmundas Doviltis, per 16:36min. aikštėje pelnęs 17 taškų ir  atkovojęs 4 kamuolius. Vaikinas tritaškius metimus metė 67% taiklumu. Henrik Žukovski taip pat pridarė bėdų varžovų gynėjams. Krepšininkas į jų krepšį be gailesčio suleido 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir blokavo 3 metimus. 11 taškų ir 8 atkovotus kamuolius į sąskaitą įsirašė ir Mantas Šipkauskas.

BC Pomerania gretose du krepšininkai tempė savo komandą į priekį ir pelnė dvigubus dublius. Pirmasis – 15 taškų ir 10 atkovotų kamuolių pelnęs Bartosz Olechnowicz. Antrasis – 10 taškų ir 13 atkovotų kamuolių į statistikos lentelę įsirašęs Szymon Karlowicz.

 

Ant EYBL čempionato parketo SKM-MES RŪŠIUOJAM krepšininkai išbėgs vasario 9-12 dienomis Minske, Baltarusijoje, o SKM-AVIVA vėl startuos sausio 26-29 dienomis Adazi mieste, Latvijoje.

 

Kaip EYBL turnyre sekasi mūsų ekipoms, galite sekti oficialioje EYBL internetinėje svetainėje.

Naujienų sąrašas